Türknet'e geçilirmi

Bu konuyu okuyanlar

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar kısaca problemi anlatıyım türknete geçsem mi geçmesem mi bilemiyorum daha bir kaç gün önce altyapı sorgulamada maksimum 36 mbps gösterilirken bugün 75mbps ye kadar destekleniyor diyor.Asıl problem ise aşırı şikayet olması kuruluma 1 ayda geliyorlar,sorun olduğunda temas kurabileceğiniz kimse yok vs. gibi şikayetler var ama şöyle bişey var istanbulda yaşıyorum ve türknetin binası şişlide bana birkaç dakikalık uzaklıkda sorun olduğunda oraya gitsem çözerlermi diye düşüyorum tavsiyesi olan var mı?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhabalar kısaca problemi anlatıyım türknete geçsem mi geçmesem mi bilemiyorum daha bir kaç gün önce altyapı sorgulamada maksimum 36 mbps gösterilirken bugün 75mbps ye kadar destekleniyor diyor.Asıl problem ise aşırı şikayet olması kuruluma 1 ayda geliyorlar,sorun olduğunda temas kurabileceğiniz kimse yok vs. gibi şikayetler var ama şöyle bişey var istanbulda yaşıyorum ve türknetin binası şişlide bana birkaç dakikalık uzaklıkda sorun olduğunda oraya gitsem çözerlermi diye düşüyorum tavsiyesi olan var mı?
O şikayetleri söyleyen benim. Hiç bulaşma derim.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Evet benimde kafama yatmıyor ama 85TL gibi bir meblağya 75 mbps almakda cazip geliyor :D

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben de öyle düşündüm ve nisanda başvurdum. Mayısta kurdular 1 ay sonra. Gelen de kuramadı. Modem bozuk dedi. Kendim kurdum modemi. İnternet günde 10 kez kesiliyordu. İptal yapmak istiyorum yapmıyorlar sonunda iptal ettim ve 95 TL ye Kablonet 100 güldüren kampanyaya geçtim. Sorunsuz ve müşteri hizmeti de var. Reklam gibi oldu ama tavsiye ederim.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
yani hiç bulaşmayın diyorsunuz?

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Ben de öyle düşündüm ve nisanda başvurdum. Mayısta kurdular 1 ay sonra. Gelen de kuramadı. Modem bozuk dedi. Kendim kurdum modemi. İnternet günde 10 kez kesiliyordu. İptal yapmak istiyorum yapmıyorlar sonunda iptal ettim ve 95 TL ye Kablonet 100 güldüren kampanyaya geçtim. Sorunsuz ve müşteri hizmeti de var. Reklam gibi oldu ama tavsiye ederim.
keşke kablonet altyapım olsa bizde türktelekoma geçicez gibi :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
4 aydır kullanıyorum ufak tefek sıkıntılar dışında memnunum, karşında muhatap yok evet alt yapın iyiyse geç, değilse geçme.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
hocam şöyle birşey var türkcellde 110 lira 35 mbps ama ben 29 mbps kullanabileceğim vede ethernet kablosu kullanmıyorum buyüzden internet hızı bitık daha düşük olucak galiba türktelekomda ise 35mbps+tivibu 120 tl ne yapsam bilemiyorum

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
hocam şöyle birşey var türkcellde 110 lira 35 mbps ama ben 29 mbps kullanabileceğim vede ethernet kablosu kullanmıyorum buyüzden internet hızı bitık daha düşük olucak galiba türktelekomda ise 35mbps+tivibu 120 tl ne yapsam bilemiyorum
Turkcell'de modem dahil oluyor haberiniz olsun. Ben TT hiç düşünmedim ama siz bilirsiniz.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Bence alo paket geçiş tek fiyat ödeyiniz.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Hayır yeni kullanıcı zamlı olarak alıyorlar eski kullanıcı normal olarak alıyorlar.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
peki bu durum da tt daha mantıklı gibi doğrumuyum?
Tivibuya ihtiyacınız var mı?
Benim TT önermeme sebebim çok fazla sıkıntı olması. Müşteri hizmeti var ama onlar da sıkıntı yapıyor. TT için altyapı çok iyi olmalı ve biraz da şans. Hız düşük olabiliyor kesinti olabiliyor.
Ama Turkcell'de hiçbir sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ev telefonu gerek yoktur tek fiyat ödeyiniz.
Ev telefonu almayacak ki.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Tivibuya ihtiyacınız var mı?
Benim TT önermeme sebebim çok fazla sıkıntı olması. Müşteri hizmeti var ama onlar da sıkıntı yapıyor. TT için altyapı çok iyi olmalı ve biraz da şans. Hız düşük olabiliyor kesinti olabiliyor.
Ama Turkcell'de hiçbir sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ev telefonu almayacak ki.
Valla benimde kafam karıştı genelde bizim aile televizyondan dizi izlemeyi sever özellikle babam ama bilemiyorum

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Netflix kullanıyor musunuz?
maalesef televizyon smart değil oyüzden televiyonda bağlıyomuyorum.Bir sorum daha olucakdı ben bu maksimum hızımın daha üstünü alamazmıyım türktelekom bayisine gittiğimde maksimum 36 mbps demişlerdi ama birşeyler yapıp 50 mbps olması mümkünmü sizce.