Note Serisi Ekran Hassasiyeti

Bu konuyu okuyanlar

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
iPhone xs'den note 20 ye geçtim işlerim doğrultusunda fiyatlar biraz yüksek maalesef. Öncelikli olarak inşallah herkes istediği telefona kavuşur.

Sorunum şu, Note 20 nin ekran hassasiyeti fazla geldi. Play Storede, google görsellerde, amazonda kaydırma yaparken illa bir şey açılıyor. Xs,te sert basmaya mı alışmışım anlamadım. Bu normal bir durum değil mi? Garantiye göndermeye gerek yok sanırsam.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
iPhone xs'den note 20 ye geçtim işlerim doğrultusunda fiyatlar biraz yüksek maalesef. Öncelikli olarak inşallah herkes istediği telefona kavuşur.

Sorunum şu, Note 20 nin ekran hassasiyeti fazla geldi. Play Storede, google görsellerde, amazonda kaydırma yaparken illa bir şey açılıyor. Xs,te sert basmaya mı alışmışım anlamadım. Bu normal bir durum değil mi? Garantiye göndermeye gerek yok sanırsam.
Normal hassasiyet daha iyi

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ekran ayarlarından dokunma hassasiyeti ayarı açıksa onu kapatabilirsiniz. Ya da aşağıdaki uygulama üzerinden de ayarlayabilirsiniz.
Kapalı hassasiyet gerekirse ben attırırım da sorum şu bu bir arıza değildir değil mi? Alışamadık telefona büyük geliyor iki gün oldu ona göre servise göndermek gerekiyor mu teşekkürler

Reaksiyon puanı
7,999
Konu iyice karıştı ??şöyle minimalize edelim samsung ekran hassasiyeti iPhone göre daha mı hassas
iPhone 8'den S9+'a geçtiğimde hiçbir fark hissetmemiştim. Note 20 serisinde hassasiyeti değiştirdiler mi bilgim yok fakat sanmıyorum değiştireceklerini.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kapalı hassasiyet gerekirse ben attırırım da sorum şu bu bir arıza değildir değil mi? Alışamadık telefona büyük geliyor iki gün oldu ona göre servise göndermek gerekiyor mu teşekkürler
Sanmıyorum bir arıza olduğunu, gerekmez. Hassasiyeti kendinize göre ayarlayın olsun bitsin.

yakomanman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15