Ucuz Piranha Gamepad sol stick yukarı aşağı çalışmaması

Bu konuyu okuyanlar

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
merhabalar. birkaç ay önce sanırsam a101'de gamepad satılmıştı. kuzenimle aldık bir deneyelim diye. bir hevesle aldık geldik önce fall guys oynadım ben tabi ordaki telaşla hiç farketmeden 4 saat oynadım olayı astroneer'a geçince çaktım :D bir baktım yukarı aşağı bakamıyorum. bunun sebebini araştırdım ama ucuz bir şey ya hani :D herkesin bir sıkıntısı var ama herkesinki farklı. joy to pad gibi bir program vardı ismini tam hatırlamıyorum. ondan tuş atarken farkettim, aslında yukarı bakması için bir emir veriyor ama axis li bir şeyler adına sarı yanıp sönüyor. normalde left stick yukarı ok sarı yanmalı. bunu bir şekilde düzeltebiliyoruz sanırım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum :(

Uula5544

Asistan
Reaksiyon puanı
39
iade et deki yukarı aşağı çalışmıyor de

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
garantiye yollayacaksınız. marka model sitesine girip oradan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

unutmayın ucuz etin yahnisi yavan olur derler..

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
merhabalar. birkaç ay önce sanırsam a101'de gamepad satılmıştı. kuzenimle aldık bir deneyelim diye. bir hevesle aldık geldik önce fall guys oynadım ben tabi ordaki telaşla hiç farketmeden 4 saat oynadım olayı astroneer'a geçince çaktım :D bir baktım yukarı aşağı bakamıyorum. bunun sebebini araştırdım ama ucuz bir şey ya hani :D herkesin bir sıkıntısı var ama herkesinki farklı. joy to pad gibi bir program vardı ismini tam hatırlamıyorum. ondan tuş atarken farkettim, aslında yukarı bakması için bir emir veriyor ama axis li bir şeyler adına sarı yanıp sönüyor. normalde left stick yukarı ok sarı yanmalı. bunu bir şekilde düzeltebiliyoruz sanırım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum :(
Hocam telaş etmeyin kolunuz bozuk değil. Ortadaki ANALOG butonuna basın bir kez, kırmızı bir ışık yanacak. Ardından o tuş çalışmaya başlıyacak.

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Hocam telaş etmeyin kolunuz bozuk değil. Ortadaki ANALOG butonuna basın bir kez, kırmızı bir ışık yanacak. Ardından o tuş çalışmaya başlıyacak.
:) işte bendeki sıkıntı analog tuşuna bassam da çalışmaması :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye yollayacaksınız. marka model sitesine girip oradan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

unutmayın ucuz etin yahnisi yavan olur derler..
doğru doğru :D zaten 30 liradan da çok bir şey beklenmez :D

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
joy to key adlı programı inceledim ve sol stickte sağ ve sola bakma stick2 left ve right olmasına rağmen yukarı ve aşağı stick2 olarak kodlanmamış sanırım. yani amacım bunu değiştirmek diye dşünüyorum

bendeki 8843
Hocam ürünün bozuk olduğunu düşünmüyorum ben,sizin yazılımsal bir sorununuz gibi.

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Hocam ürünün bozuk olduğunu düşünmüyorum ben,sizin yazılımsal bir sorununuz gibi.
aynen ben de öyle demek istedim :D

zaten kuzenimde de aynı sıkıntı var :)

bu arada sanırım aynı ürün evet sadece modeli değiştirp sunulmuş