Left 4 Dead'in ruhani devamı Back 4 Blood

Bu konuyu okuyanlar

trapsaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba, Left 4 Dead'i hepiniz bilirsiniz ve günümüzde aktif oyuncu sayısı çıktığı yıla göre gerçekten hala yüksek bir sayıda ve güncel.Bildiğiniz üzere asıl geliştiricileri yani fikir babaları diyeyim Turtle Rock Studios ama tabi çoğu kişi Valve biliyor.Aslında Valve'ın işi rötuş ve yeniden düzenleme gibi birşeydi.Şimdi asıl geliştiriciler yani TRS yeni nesil bir zombi co-op oyunu geliştiriyor ve ismi Back 4 Blood olacak.Geliştiriciler oyunun Left 4 Dead 3 değil üzerine çokça katılmış bir oyun olacağını söylüyor ama tabi isim haklarına sahip değiller artık ve bence bir nevi Left 4 Dead'in ruhani devamı olacak kendileri söylemesede.Konuyu açma amacım oyun geliştiriliyorken Türkiyedeki L4D kemik kadrosunu olabildiğince bir araya toplamak ve bu beraberliği Back 4 Blood'a taşımak, bunun içinde çok yeni bir grup kurdum.Şimdi çok sakin çokça az ama biliyorumki B4B çıkış yaptığında patlayacak ve grubumuz gerçekten Türkiyedeki en iyi B4B Türkiye topluluğu olacak.Sizleri davet etmek istiyorum ve grubu buraya bırakıyorum.Grupta oyuna dair daha çok detay ve geliştirici sayfalarına erişebilirsiniz, teşekkürler :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Valve'a oyun sektörü kalsa adamlar 20 yıl boyunca hiçbir oyun çıkarmaz. Var olan oyunun üstüne DLC eklenmekten oynu bug çöplüğüne çevirirler.
Grubun takibinde kalırım.

trapsaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valve'a oyun sektörü kalsa adamlar 20 yıl boyunca hiçbir oyun çıkarmaz. Var olan oyunun üstüne DLC eklenmekten oynu bug çöplüğüne çevirirler.
Grubun takibinde kalırım.
Çok haklısın birebir katılıyorum.En son last stand güncellemesi geldi onuda topluluk yapmış :D çok yazık cidden.Teşekkür ediyorum :)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Valve'nin artık oyun yapmak pek umurunda değil.Sadece parayı sever valve.?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
steamden gelen para yetiyor belliki :d
Evet tabi ki yeter.CS GO dan da para kazanıyorlar.Kasa anahtar falan.
Ama bazıları çok sever Valve oyunlarını ama ben hiç sevmem.Dalga geçer gibi 2 sayılı oyunları yaparlar devamı gelmez.3 sayılı gelmez.
Yeni oyun motorunun adı bile Source 2.?

trapsaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ama bazıları çok sever Valve oyunlarını ama ben hiç sevmem.Dalga geçer gibi 2 sayılı oyunları yaparlar devamı gelmez.3 sayılı gelmez.
adamların 3 rakamıyla alıp veremedikleri var :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Esas gelir, E-spor maçlarından geliyor.
CS:GO'yu ayakta tutan şey bu maçlar ve skin envanteri.