The Crew 2 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar The Crew 2 alınırmı indirimleri bekliyeceğim tabikide forza horizon 4 al diyenler için forza horizon 4'ü oynadım baya sonra açılmamaya başladı hem harita olarak çok sarmamıştı The Crew 2 nin haritası daha büyük olduğunu duydum bu yüzden de ilgimi çekti sizce alınrımı oyunayan arkadaşlar varsada çok buglu bir oyunmu?

Reaksiyon puanı
1,056
alınır türünün tek örneği grafik desen modlar desene var demosu varmı bilmiyorum ama demo dene ama alınır cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar The Crew 2 alınırmı indirimleri bekliyeceğim tabikide forza horizon 4 al diyenler için forza horizon 4'ü oynadım baya sonra açılmamaya başladı hem harita olarak çok sarmamıştı The Crew 2 nin haritası daha büyük olduğunu duydum bu yüzden de ilgimi çekti sizce alınrımı oyunayan arkadaşlar varsada çok buglu bir oyunmu?
ama alacaksanda arkadaşın olmalı yoksa sarmaz

PİXEL BEY

Asistan
Reaksiyon puanı
45
alınır türünün tek örneği grafik desen modlar desene var demosu varmı bilmiyorum ama demo dene ama alınır cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama alacaksanda arkadaşın olmalı yoksa sarmaz
Demoyu şu anda yüklüyorum arkadaş bulabilirsem tabiki daha iyi olur facebook grupları vardır heralde The Crew Türkiye gibi

Reaksiyon puanı
307
Bizzat oynamış biri olarak söylüyorum; En iyi 3 yarış oyunu sorsalar 1. Forza 4 derim 2. Forza 3 derim 3. The Crew

The crew 2 berbat

Reaksiyon puanı
307
Site paylaşmak yasak değilse bir site vereyim oyunu 15 liraya falan veriyolar. Hesap satıyorlar ve hesabın içinde başka oyunlar da oluyor. Ben 1 yıla yakındır sorunsuz kullanıyorum... Piyasadaki neredeyse tüm oyunları aldım ve sadece 50 lira ödedim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Alınır alınmasına ancak oyun bir türlü kendini iyi tanıtamadı.