Realme 7 pro

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Şuanda mi note 10 lite kullanıyorum 10 gün oldu alalı sizce mi njote 10 lite ı satıp realme 7 pro almak mantıklımıdır
realme7 pronun eksisi malzeme kalitesi komple plastik çerçeve galiba
-xiaomiyi arayüzden dolayı sevmedim arayüzü bana göre berbat bi güncellemeyle telefon kötü oluyor çok saçma
tanıdığım telefoncu var sizce bunu verip realme7 pro alsam üzerine ne kadar ister 128 gb hafıza 6 gb ram li modelini kullanıyorum üstüne 100 200 tlmi ister ne kadar ister sizce
ve realme 7 pro ya geçmek mantıklımı

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Geçersen malzeme kalitesi, NFC ve kızılötesi sensör yerine stereo hoparlör, hızlı şarj ve hafıza kartı desteği kazanırsın.

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Geçersen malzeme kalitesi, NFC ve kızılötesi sensör yerine stereo hoparlör, hızlı şarj ve hafıza kartı desteği kazanırsın.
sence geçilirmi çok karasızım şarj konusu için istiyorum ama malzeme kalitesi mi note 10 liteın baya iyi ve nfc yine mi yok realme de ya

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Geçip geçmemek sana kalmış ben olsam geçmezdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef NFC yok.

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Geçip geçmemek sana kalmış ben olsam geçmezdim.
ya aslında ses ve hızlı şarj konusundan geçmek istiyordum ama kasa plastik nfc yok kızılötesi yok çok kullanırım kızılötesini bu konulardan dolayı karasız kalmıştım zaten birde alt çerçevede kalın geldi şuanda arayüz hariç mi note 10 liteın herşeyinden memnunum arayüzü bir stabil yapabilse xiaomi çok iyi olacak bence
ama 4000 tl verip de plastik kasalı telefon kullanmak istemem ya çok kararsız kaldım

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bu fiyatlarda "her yeri plastik olmayan" telefon istiyorsanız mi note 10 lite ve realme 6 pro var.
Arayüz'den şikayetçiyseniz cihazı değiştirmenizi öneririm. Bana göre telefonda arayüz ve yazılım donanımdan daha önemlidir. Zaten bu yüzden telefon alırken arka kamera önceliğim olmasına rağmen imx686'lı mi note 10 lite yerine gw1'li realme 6 pro tercih ettim. Bu arada, gw1 daha başarısız bir sensör olmasına rağmen beni memnun etti.
Mi Note 10 Lite'ın üstünlükleri : Batarya, ekran dayanıklılığı, malzeme kalitesi, ekran gövde oranı, Kızılötesi, NFC
Realme 7 Pro'nun üstünlükleri : Hızlı Şarj, Stereo hoparlör, performans.
Bu değişikliklere razı iseniz geçin derim. Ama malzeme kalitesine önem veriyorsanız realme 6 pro da düşünülebilir.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Şuanda mi note 10 lite kullanıyorum 10 gün oldu alalı sizce mi njote 10 lite ı satıp realme 7 pro almak mantıklımıdır
realme7 pronun eksisi malzeme kalitesi komple plastik çerçeve galiba
-xiaomiyi arayüzden dolayı sevmedim arayüzü bana göre berbat bi güncellemeyle telefon kötü oluyor çok saçma
tanıdığım telefoncu var sizce bunu verip realme7 pro alsam üzerine ne kadar ister 128 gb hafıza 6 gb ram li modelini kullanıyorum üstüne 100 200 tlmi ister ne kadar ister sizce
ve realme 7 pro ya geçmek mantıklımı
Stereo hoparlör takıntın varsa geçebilirsin.

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Stereo hoparlör takıntın varsa geçebilirsin.
Yok mi note 10 liteın sesi beni tatmin ediyor ama hızlı şarj için geçmeyi düşünmüştüm ama geçmiyeceğim galiba malzeme kalitesi iyi değil ve alt çenesi bana kalın geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyatlarda "her yeri plastik olmayan" telefon istiyorsanız mi note 10 lite ve realme 6 pro var.
Arayüz'den şikayetçiyseniz cihazı değiştirmenizi öneririm. Bana göre telefonda arayüz ve yazılım donanımdan daha önemlidir. Zaten bu yüzden telefon alırken arka kamera önceliğim olmasına rağmen imx686'lı mi note 10 lite yerine gw1'li realme 6 pro tercih ettim. Bu arada, gw1 daha başarısız bir sensör olmasına rağmen beni memnun etti.
Mi Note 10 Lite'ın üstünlükleri : Batarya, ekran dayanıklılığı, malzeme kalitesi, ekran gövde oranı, Kızılötesi, NFC
Realme 7 Pro'nun üstünlükleri : Hızlı Şarj, Stereo hoparlör, performans.
Bu değişikliklere razı iseniz geçin derim. Ama malzeme kalitesine önem veriyorsanız realme 6 pro da düşünülebilir.
Teşekkür ederim cevabın için

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Ya yani telefonun arayüzünü sevmediysen geçebilirsin ama 100-200tl istemez daha fazla ister haberin olsun şahsen ben olsam pek geçmek istemezdim diye düşünüyorum...ama geçilebilir...

Batuhan Turan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ya yani telefonun arayüzünü sevmediysen geçebilirsin ama 100-200tl istemez daha fazla ister haberin olsun şahsen ben olsam pek geçmek istemezdim diye düşünüyorum...ama geçilebilir...
Ben geçmiyeceğim zaten arayüz kötü derkende bir güncelleme stabil se diğerimde illaki bi pil optimizasyonu falan kötü oluyor yani mesela şuanda miui12.0.1 var 11 saat ekran süresi aldım