instagram ve savcılık hakkında

Bu konuyu okuyanlar

keremsan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
sayın sdn forum ailesi sizlerin yardımına ihtiyacımız var.
instagramdan bir arkadaşımıza şaka yapdık onun resimlerini paylaştık fake hesap açdık, her yere de yorum attık küfürlü bir kullanıcı adı vardı hesabın. o kişinin tüm takipçilerine de istek attık. dm den seni savcılığa vereceğim dedi. ve gercekden hemkarakola gitti hem de savcılığa verdi. savcılık 1 hafta en fazla 15 güne buluruz demiş. sizce bu doğrumudur. evime kağıt falan gönderecekmiş bu da doğrumu sizce böyle bir şey yaşayan var mı ? nasıl neticelenir? not: insta daki tüm resimleri yorumları sildim kaldırdım. kullanıcı adını da değiştirdikden sonra instagramı kalıcı sildim o instada kayıtlı olan gmaili de sildim. bulunabilir miyim? acele yardımınıza ihtiyacım var şimdiden yardımcı olacak kisilere teşekkür ederim

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
instagramdan bir arkadaşımıza şaka yapdık onun resimlerini paylaştık fake hesap açdık, her yere de yorum attık küfürlü bir kullanıcı adı vardı hesabın. o kişinin tüm takipçilerine de istek attık. dm den seni savcılığa vereceğim dedi. ve gercekden hemkarakola gitti hem de savcılığa verdi. savcılık 1 hafta en fazla 15 güne buluruz demiş. sizce bu doğrumudur. evime kağıt falan gönderecekmiş bu da doğrumu sizce böyle bir şey yaşayan var mı ? nasıl neticelenir? not: insta daki tüm resimleri yorumları sildim kaldırdım. kullanıcı adını da değiştirdikden sonra instagramı kalıcı sildim o instada kayıtlı olan gmaili de sildim. bulunabilir miyim? acele yardımınıza ihtiyacım var şimdiden yardımcı olacak kisilere teşekkür ederim
Evet bulunabilirsiniz.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
gerçekten mi ? savcılık ciddiye almaz diye düşünüyorum onca olay varken günde 100 lerce böyle vaka oluyor çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

bulunur muyum cidden
Gerçekten olayın üzerinde dururlarsa bulunursun. Çocukla konuş şikayetini geri alsın.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
abicim niye böyle birşey yapıyorsunuz, niye arkadaşınızın resmi ile yapıyorsunuz

Son düzenleyen moderatör:

keremsan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
bulunur muyum ki ciddi sekilde üstünde dururlae mı

Gerçekten olayın üzerinde dururlarsa bulunursun. Çocukla konuş şikayetini geri alsın.
ama devletin başında daha büyük olaylar varken bunla uğraşacagını şahsen sanmıyorum her gün böyle 250 vaka gelse savcı bunla ugrasmaz diye düsünüyorum

te
kusura bakma da geri zekalı mısınız abicim niye böyle birşey yapıyorsunuz, niye arkadaşınızın resmi ile yapıyorsunuz
kusura bakma da geri zekalı mısınız abicim niye böyle birşey yapıyorsunuz, niye arkadaşınızın resmi ile yapıyorsunuz
reis şaka yapalım dedik işde bulunur muyuz cidden

Bulunursun. "Sil" demekle tamamiyle sildiğini düşünerek hata etmişsin zaten.
bulunmayı diye düsünüyorum savcı durmaz üstünde

başka fikri olan var mı arkadaşlar

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
bulunur muyum ki ciddi sekilde üstünde dururlae mı

ama devletin başında daha büyük olaylar varken bunla uğraşacagını şahsen sanmıyorum her gün böyle 250 vaka gelse savcı bunla ugrasmaz diye düsünüyorum

te

bulunmayı diye düsünüyorum savcı durmaz üstünde

başka fikri olan var mı arkadaşlar
Savcı uğraşmıyor zaten bu gibi olaylar için siber suçlar diye birşey var onlar uğraşıyor.

keremsan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Savcı uğraşmıyor zaten bu gibi olaylar için siber suçlar diye birşey var onlar uğraşıyor.
instagram ip vermiyormuş diye okudum nasıl bulurlar ki

Hıhı aynen çok mantıklı o zaman millet her haltı yesin instagramda sonuçta devletin daha büyük işleri var bakmazlar değilmi
cocuk cinayeti uyuşturucu gibi olaylarda ip veriyormuş amerika her böyle fake hesaba ip vermiyor diyorlar internetde ama

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
instagram ip vermiyormuş diye okudum nasıl bulurlar ki

cocuk cinayeti uyuşturucu gibi olaylarda ip veriyormuş amerika her böyle fake hesaba ip vermiyor diyorlar internetde ama
Temsilcilik açıyorlar verirler artık. Yeterki bulmak istesinler her türlü bulurlar.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.