700~TL Monitör & Mini DisplayPort Kablosu

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Merhaba, başlıktan anlayabileceğiniz üzere 700TL civarı bir monitör arayışındayım. Arayış içinde olduğum özellikler;
  • Günlük kullanım için uygunluk. Daha çok Udemy, kodlama, Twitch ve YouTube videoları için kullanmayı düşünüyorum. Oyun için 120Hz laptop dahili ekranım bulunuyor.
  • İhtiyacım olur mu bilmem ama Freesync desteği.
  • Mümkünse 1080P çözünürlük.
  • Duvara asılabilirlik. Detay: Bu gibi aparatlarla uyumluluk.
  • Hafiflik ve incelik. (Masama asmayı düşünüyorum, masanın kırılmaması için hafif olmalı.)
  • Bütçe: 700~TL
Yardımcı olan herkese teşekkürlerimi şimdiden sunuyorum.

(Belki hafif olması için monitörün kasasını çıkartıp direkt paneli kullanabilirim ama onu nasıl asarım bilmiyorum onun hakkında bir fikriniz varsa onu da yazarsanız çok sevinirim.)

Ayrıca Freesync olursa bilgisayarım NVidia grafik kartlı olduğundan Mini DisplayPort kablosuna ihtiyacım olacak onun için bir öneri yaparsanız ona da sevinirim.

Metaphaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba, başlıktan anlayabileceğiniz üzere 700TL civarı bir monitör arayışındayım. Arayış içinde olduğum özellikler;
  • Günlük kullanım için uygunluk. Daha çok Udemy, kodlama, Twitch ve YouTube videoları için kullanmayı düşünüyorum. Oyun için 120Hz laptop dahili ekranım bulunuyor.
  • İhtiyacım olur mu bilmem ama Freesync desteği.
  • Mümkünse 1080P çözünürlük.
  • Duvara asılabilirlik. Detay: Bu gibi aparatlarla uyumluluk.
  • Hafiflik ve incelik. (Masama asmayı düşünüyorum, masanın kırılmaması için hafif olmalı.)
  • Bütçe: 700~TL
Yardımcı olan herkese teşekkürlerimi şimdiden sunuyorum.

(Belki hafif olması için monitörün kasasını çıkartıp direkt paneli kullanabilirim ama onu nasıl asarım bilmiyorum onun hakkında bir fikriniz varsa onu da yazarsanız çok sevinirim.)
Bu işinizi görür bence.
https://www.hepsiburada.com/samsung...led-monitor-p-BD805189?magaza=Samsung Türkiye

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor gibi gözüküyor bunu listeme ekledim teşekkürler. Başka önerisi/önerileri olan arkadaşlar varsa bekliyorum.
Biraz bende baktım ama senin istediğin gibi monitör bulamadım bir kaç başka sitede.Bence Metaphaz'ın önerdiği iyi.

Son düzenleme:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Biraz bende baktım ama senin istediğin gibi monitör bulamadım.Bence Metaphaz'ın önerdiği iyi.
Bana da uygun geldi ama ne kadar seçeneğim olursa o kadar iyi olur. Zaman verdiğiniz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ayrıca söylemek istedim Amazon'dan da bakabilirsiniz ille Hepsiburada olması gerekli değil.