Bu 3 Bilgisayar Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

heinzguderian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selamlar, başlıkta belirttiğim gibi bu 3 bilgisayar arasında kaldım. Öncelikle Lenovo ve HP Pavilion arasında kalmıştım ancak HP ile ilgili çok kötü yorumlar okudum. İlk sorum, Lenovo ve HP Pavilion arasında kalsaydınız hangisini alırdınız? İkincisi ise, Omen serisi hakkında ne düşünüyorsunuz, bu parayı hak ediyor mu, diğer iki bilgisayardansa bütçemi zorlamalı mıyım Omen için? Teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• LENOVO.png
    LENOVO.png
    251.2 KB · Görüntüleme: 326
  • OMEN.png
    OMEN.png
    214.2 KB · Görüntüleme: 343
  • PAVILION.png
    PAVILION.png
    280.3 KB · Görüntüleme: 316

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Demin aynı bilgisayarları bir arkadaşım sordu. Bizde kararsız kaldı :D

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Bu iki cihaz arasında lenovoyu seçerdim. Dizüstü zorunluluğunuz yoksa masaüstü tercih edin.

heinzguderian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marka olarak Lenovo daha kaliteli ama neredeyse 10.000 tl verip de 1650ti’a kalmak da üzüyor açıkçası. Omen’de de Pavilion problemleri yoksa bütçeyi ona zorlamak daha mantıklı sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu iki cihaz arasında lenovoyu seçerdim. Dizüstü zorunluluğunuz yoksa masaüstü tercih edin.
Yorumunuz için teşekkür ederim ancak maalesef dizüstü zorunluluğum var. Omen hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Yani ikiside kafa kafaya. Lenovoyu seçmemin nedeni işlemcinin bir üst model olması ve 16 gb ram. Omenin ise tek artısı ekran kartı.

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
İşlemci ve malzeme kalitesi ile hepsinden daha iyi 1650ti olması kötü ama bence donanımdan kısıp malzemeye vermek daha mantıklı.

heinzguderian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İşlemci ve malzeme kalitesi ile hepsinden daha iyi 1650ti olması kötü ama bence donanımdan kısıp malzemeye vermek daha mantıklı.
Bu da gerçekten iyi gözüküyor, bir de bunu gördüm

Ne dersiniz

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
son olarak, bu legion'un ekranı kaç hz acaba bilginiz var mı, ben net bir şey göremedim internette
144hz 100 srgb 300 nit dolby vision destekli ips. Diğer özellikleri için psref.lenovo.com a ürün numarasını yazarsanız tüm özelliklerini görebilirsiniz. (sistem tüm lenovolarda çalışıyor creator 5ede bakabilirsiniz)

heinzguderian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
144hz 100 srgb 300 nit dolby vision destekli ips. Diğer özellikleri için psref.lenovo.com a ürün numarasını yazarsanız tüm özelliklerini görebilirsiniz. (sistem tüm lenovolarda çalışıyor creator 5ede bakabilirsiniz)
ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. youtube'da legion'ın videosunu izledim, youtuber bottleneck yapar dedi ve bottleneck calculator'da da %10.23 gibi bir oran aldım maalesef. Gerçekten aklıma yatmıştı ama bu bottleneck muhabbeti ortalığı karıştırdı.

11:17

GTX 960M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. youtube'da legion'ın videosunu izledim, youtuber bottleneck yapar dedi ve bottleneck calculator'da da %10.23 gibi bir oran aldım maalesef. Gerçekten aklıma yatmıştı ama bu bottleneck muhabbeti ortalığı karıştırdı.

11:17
Ownordisown incelemesini izlerseniz daha doğru sonuçlar alırsınız. Ayrıca eklemeyi unutmadan amd modelleri freesyncte destekliyor yırtılma yaşamazsınız.

heinzguderian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ownordisown incelemesini izlerseniz daha doğru sonuçlar alırsınız. Ayrıca eklemeyi unutmadan amd modelleri freesyncte destekliyor yırtılma yaşamazsınız.
Tamamdır o kanala da bakıyorum, tekrardan teşekkür ederim

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
10. Nesil işlemci daha iyi bir seçenek olur. Bence Lenovo İdeapad alınabilir.