Bu konuyu okuyanlar

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
arkadaşlar papara ininal ve paycel i basit ayrıntıya ilmeden karşılaştırdım drek şu linkten bakabilirsiniz:

Birde blog sayfamda ne tür içerikler paylaşıyim önerilerinizi yazın yorumlara.

• Beğen
Reactions: bwr

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ayrıntıyı buraya yazsan daha iyi olurdu bu şekilde sayfa reklamı gibi oluyorki pek hoş bir davranış değil açıkcası :( Aslında sayfandaki yazıyı burada tamamını paylaşıp kaynak linki olrak sayfanı vermek en doğrusu

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Şimdi bizim gibi yaşlı birine açıklama yapan çıkar elbet ne maksatla kullanılıyor bu kartlar? Normalde ben alışverişlerimde sanal kart kullanıyorum bana ne gibi bir artısı olur bu kartlardan birini kullanmak.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Şimdi bizim gibi yaşlı birine açıklama yapan çıkar elbet ne maksatla kullanılıyor bu kartlar? Normalde ben alışverişlerimde sanal kart kullanıyorum bana ne gibi bir artısı olur bu kartlardan birini kullanmak.
Hocam 13 yaşından büyük herkes ininal kart çıkartıp kullanabiliyor genelde oyuna para yaptıracaklar kullanıyor kısaca yaş sınırı 13 olması çekici kılıyor.

ennstekin

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Ön ödemeli Karttır aslında hepsi aynı ama reklam stratejisine göre kullanıcı kitleleri var ben papara tercih ettim netflix youtube üyeliklerinde yüzde 50 indirim yapıyor.

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
abi kusura bakma yeni gördüm umarım görürsün şimdi bu kartlar genelde 18 yaşının altına hitap ediyor çünkü 18 yaşından büyükler bankalardan kart çıkartabiliyorlar ve onlarda kesim ücretleri falan yok daha rahat ama bizler alamadığımızdan bu tür kartları kullanıyoruz.
bazı insanlar da alışveriş yapmak için kullanıyo banka heesabım çalınmasın diye aracı bir kart olarak kullanır yada bir bağış kartı olarak burdan bağış toplarlar ama tabikide bunlar yerinde 18 yaşından büyüklere banka kartı almak en mantıklısı

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
papara en iyisidir hem masrafsız hemde bolca kampanya yapıyor

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
ya kusura bakmayın açıkçası ben burada paylaşmayı düşünmedim blog sayfamda sürekli yazıyorum burdada insanların haberi olsun diye paylaştım ama kopyala yapıştır yapsam çok uzun olacağından sayfayı doldurur burda diye aşağıda yorumlara bakmak için insanlar deee aşağı inecek te ohoo ben öyle düşündüm ama reklam amaçlı paylaşmadım öyle anlaşıldıysa kusuruma bakmayın effendim saygılar :)

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
İş bankası 14 yaşından 18 yaşına kadar kullanabileceğin çocuk kartı veriyor hiçbir parada istemiyor bence velin ile gidip kartı al

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İş bankası 14 yaşından 18 yaşına kadar kullanabileceğin çocuk kartı veriyor hiçbir parada istemiyor bence velin ile gidip kullanmaya başla
çok sağolun bunu bilmiyordum bi bakacam teşekkürler ama bunda sanırım hesabını kendi mobil uygulamandan felan kontrol edemiyorsun velinin hesabı üzerinden yan hesap çıkartılıyor

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
çok sağolun bunu bilmiyordum bi bakacam teşekkürler ama bunda sanırım hesabını kendi mobil uygulamandan felan kontrol edemiyorsun velinin hesabı üzerinden yan hesap çıkartılıyor
Hayır bende kullanıyorum kart tamamen sana ait üstünde senin adın yazıyor uygulama sana hitap ediyor

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
İş bankası 14 yaşından 18 yaşına kadar kullanabileceğin çocuk kartı veriyor hiçbir parada istemiyor bence velin ile gidip kartı al
Hocam kumbara hesabından bahsediyorsunuz galiba. Her yıl ödeme istiyor artık o 4-5 ay önce bakmıştım. Üzmüştü beni paran içinde yanıyor çünkü öyle olunca.
İnnial alın en iyisi o
Hocam sırf popüler diye diyorsanız yanılıyorsunuz. Ben Papara seviyorum kampanya ve ücret istememesi sebiyle. (Transfer, para yükleme vs. için. İninal çok para alıyor zarar ettiriyor yani.)

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İnnial alın en iyisi
okanka ininal aşırı kötüü paylaştığım linkteki yazıyı okusan anlarsın rezil bi kart para yatıyıyosun komisyon lıyo her yaptığın işte komisyon alıyo sana para kalmıo paparada böyle bişey yok eğer ininal kullanıyosan tavsiyem kesinlikle papraya geç ininal gibi aylık ücret yok komisyon yok bilmem ne yok üstüne spotfy youtube premium netflix aboneliği ile eczane harcamalarının %50 sana geri ödeniyor

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Hocam kumbara hesabından bahsediyorsunuz galiba. Her yıl ödeme istiyor artık o 4-5 ay önce bakmıştım. Üzmüştü beni paran içinde yanıyor çünkü öyle olunca.

Hocam sırf popüler diye diyorsanız yanılıyorsunuz. Ben Papara seviyorum kampanya ve ücret istememesi sebiyle. (Transfer, para yükleme vs. için. İninal çok para alıyor zarar ettiriyor yani.)
Hocam papara bazı oyunlarda geçmiyor paparada kullandım

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448

Ben iki yıldır kullanıyorum hiç kesinti yapmadı

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Hocam papara bazı oyunlarda geçmiyor paparada kullandım
bildiğim kadarıyla papara heryerde geçer çünkü mastercard yani o sitelerde ininal ile alın bölümü kandırmaca reklam sizin yapacağınız tek şey normal banak kredi kartı ile alışveriş yapıyormuş gibi mastercard ı seçip kart numarasını yazmalısınız. hem paparada uygulamsında oyun harcamaları yapabiliyorsunuz steam kodu zula yada xbox yada lol gibi birçok oyunda uygulamasından para-kredi alabiliyorsunuz. ininalda yatırdığınız an orda bi para şurda bi para kesiyo oyundan çok şninal kazanıyor
Ben iki yıldır kullanıyorum hiç kesinti yapmad
kanka yapıyor kendi siteine baksana şu kesintiler var:

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
bildiğim kadarıyla papara heryerde geçer çünkü mastercard yani o sitelerde ininal ile alın bölümü kandırmaca reklam sizin yapacağınız tek şey normal banak kredi kartı ile alışveriş yapıyormuş gibi mastercard ı seçip kart numarasını yazmalısınız. hem paparada uygulamsında oyun harcamaları yapabiliyorsunuz steam kodu zula yada xbox yada lol gibi birçok oyunda uygulamasından para-kredi alabiliyorsunuz. ininalda yatırdığınız an orda bi para şurda bi para kesiyo oyundan çok şninal kazanıyor

Bence böyle kartlarla hiç uğraşmayın İş Bankasından kartınızı alın hiçbir kesim ücreti de ekstradan vermeyin :)

yigityildiz_0

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bence böyle kartlarla hiç uğraşmayın İş Bankasından kartınızı alın hiçbir kesim ücreti de ekstradan vermeyin :)
kanka ondada kendi mobil uygulamandan kontrol edemiyosun velinin hesabı olcak iş bankasıda o sana nekadar para yatırırsa sen onu kullanıyosun yine atm den felan da kullanabiliyorsun ama kontrol senin elinde değil yani bir arkadaşına mesela para atamazsın yok yani mobil uygulama

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448

İninal yapıyor evet. Benim dediğim: 18 Yaş Altına Özel Banka Hesabı | İlk İmza | Türkiye İş Bankası A.Ş.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
ya kusura bakmayın açıkçası ben burada paylaşmayı düşünmedim blog sayfamda sürekli yazıyorum burdada insanların haberi olsun diye paylaştım ama kopyala yapıştır yapsam çok uzun olacağından sayfayı doldurur burda diye aşağıda yorumlara bakmak için insanlar deee aşağı inecek te ohoo ben öyle düşündüm ama reklam amaçlı paylaşmadım öyle anlaşıldıysa kusuruma bakmayın effendim saygılar :)
Yazının bir kısmını burada paylaşırsın. Kaynak olarak linkini verirsin. Devamını sitenden okurlar bilgi lazımsa. Hatta bu bile reklama girebilir ceza alabilirsin.

Sen en iyisi kendi blogunda açtığın şey bayağı bi zaman geçtikten sonra burada copy paste yap. Kaynak olarak koy bundan ceza almazsın.

Paylaşımı kendi sitende yapıp hemen burda yaparsan google bu siteye daha çok güveniyor olduğu için (bazı nedenlerden dolayı uzun şimdi yazamam), sen geride kalırsın. Hatta google seni kopyacı ilan eder aramalardan bile kaldırılabilirsin.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
papara daha iyi daha önceden ininal kullanmıştım berbattı bana göre 1 hafta kullandım zaten papara en iyisi bence

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Geçmişte ininal deneyimledim, kesinlikle üçünün içerisinde liderin Papara olduğunu söyleyebilirim. ininal arkadan çok ücret kesen bir kart, aylık 2₺ ücret tahsil ediyor, bence bu bir eksi. Papara bu tarz şeylerden ücret kesmiyor. Papara kart seçerseniz Black Card öneririm.

Son mesajlar