Kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ZiyaYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle selamün aleyküm umarım konuyu doğru yere açmışımdır yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Uzaktan eğitimde ve birkaç oyun oynamak için en fazla 90 liraya kulaklık önerir misiniz? 2 çıkışlı olması lazım mikrofon ve kulaklık olarak. Önerirseniz böyle bir aparat da alabilirim ama kulaklığı monitöre bağlamayı düşündüğüm için tereddütte kaldım. (https://urun.n11.com/kablolar/mikro...nwGVmpN3kOi8SkLXHhRljIzReaIKkIGxoCMuMQAvD_BwE). İyi akşamlar.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,846
Huawei’ye bakmanızı tavsiye ederim.

ZiyaYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
İnceleme videolarında pek olumlu konuşulmamış, bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link atabilir misiniz?
Aynı kulaklık bende var, memnunum. Işık ayarlaması yok. Sesi fena değil, mikrofonda fena değil. Zamanında 35 TL'ye A101'den almıştım.

Kablosu da güzel dışı kumaşla sarılmış. Hem genel olarak görünüşü de iyi.

Farklı sitelere bakın. 90 TL biraz fazla. 70 TL'den fazla vermeyin.

Son düzenleme:

ZiyaYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı kulaklık bende var, memnunum. Işık ayarlaması yok. Sesi fena değil, mikrofonda fena değil. Zamanında 35 TL'ye A101'den almıştım.

Kablosu da güzel dışı kumaşla sarılmış. Hem genel olarak görünüşü de iyi.

Farklı sitelere bakın. 90 TL biraz fazla. 70 TL'den fazla vermeyin.
Monofiyat diye bir sitede herşey sudan ucuz. Hiç alışveriş yaptınız mı? Yapılabilir mi buradan alışveriş?

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Monofiyat diye bir sitede herşey sudan ucuz. Hiç alışveriş yaptınız mı? Yapılabilir mi buradan alışveriş?
Alışveriş yapmadım fakat İnternetden değerlendirmelere baktım. Çin menşeili ürün satıyorlarmış. Alanların çoğu kargo açısından memnun. Kendi ürünlerini satıyorlar. Kendi markaları MF Product. Kalite konusu fiyatı göre fena değil diyorlar. Ürünleri hemen bozulan da var, çok memnun kalanda. Sizde bir bakın derim bence fiyata göre iyi. Kısa zamanda deneyeceğim siteyi. Şarj aleti alacağım.

ZiyaYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Alışveriş yapmadım fakat İnternetden değerlendirmelere baktım. Çin menşeili ürün satıyorlarmış. Alanların çoğu kargo açısından memnun. Kendi ürünlerini satıyorlar. Kendi markaları MF Product. Kalite konusu fiyatı göre fena değil diyorlar. Ürünleri hemen bozulan da var, çok memnun kalanda. Sizde bir bakın derim bence fiyata göre iyi. Kısa zamanda deneyeceğim siteyi. Şarj aleti alacağım.
Yardımın için çok teşekkürler, yarın bi konu daha açıp bu site hakkında alışveriş yapanların görüşünü alacağım.

aquabothqers

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
PHILIPS, SONY, intum var bi bak...

aquabothqers

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26

kablolu ve kablosuz... ideal modeller...

ZiyaYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

kablolu ve kablosuz... ideal modeller...
Açtığım konuyu tam okumadın sanırım, emeğin için teşekkürler.