Fatih Portakal’ın 3 yıl hapisle yargılandığı dava başladı

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
FOX TV'nin eski Anchormani, ünlü Gazeteci Fatih Portakal’ın, sosyal medya hesabından ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak yaptığı paylaşım dolayısıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabında ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak, “Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Tek kelime ile sınır dışı edil.

bn: Fikrimi söylemek istiyorum
jsksajkajsk

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Yargılama başlamış, gerçekten suçlu ise elbetteki cezasını çekmeli, suçsuz ise sıkıntı yok.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Tek kelime ile sınır dışı edil.

bn: Fikrimi söylemek istiyorum
jsksajkajsk
Erkan kim ahhshshaha :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

FOX TV'nin eski Anchormani, ünlü Gazeteci Fatih Portakal’ın, sosyal medya hesabından ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak yaptığı paylaşım dolayısıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.

Gazeteci Fatih Portakal sosyal medya hesabında ‘Tekalif-i Milliye’yi hatırlatarak, “Zor günlerden geçiyoruz. Mevduat veya tasarrufu olanlardan para istenmesin bir de! Olmaz olmaz diyemiyorum maalesef” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.
Bi bırakım adamı artık :D

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bıktım bu iktidardan. İnsan bir konsol alsa ona da vergi. Araba alsın, ona da vergi. Vergi vergi vergi...
Şuan uzayda vergi almıyorlar sanırım, ama orada da yaşam yok, buda demek oluyor ki yaşamın olduğu her yerde vergi vardır ?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Reaksiyon puanı
3,027
"Türkiye'de haber alma özgürlüğü var, haber verme özgürlüğü yok."
(Cüneyt Özdemir)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu arada bu dava vesilesi ile Fatih Portakal'ın emekli maaşı ortaya çıkmış. 7 Bin TL emekli maaşı alıyormuş :( Türkiye'nin belkide en çok izlenen haber sipikerinin aldığı maaşa gel bana çok az gibi geldi.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bu arada bu dava vesilesi ile Fatih Portakal'ın emekli maaşı ortaya çıkmış. 7 Bin TL emekli maaşı alıyormuş :( Türkiye'nin belkide en çok izlenen haber sipikerinin aldığı maaşa gel bana çok az gibi geldi.
Fox TV maaşını SGK ya eksik mi gösterdi acaba?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Maaş bana da az geldi ama o adamın nice birikimi, yatırımı vs vardır.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Brütmü netmi? Bu önemli

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Brütmü netmi? Bu önemli

Tazminat çıkmasın diye maaşını az söylemiştir diye yorumlar gördüm ama :D Ben sanmıyorum Fatih Portakal'ın yalan söyleyeceğini. Resmi bir şey değil beyana dayalı dava sırasında ne kadar geliriniz var diye belirtiyorsunuz sadece...

Zamanında şarkıcı Berkay ile Arda Turan'da mahkemelik olduğunda aylık gelirim 1000 TL flan demişti Berkay...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Fenasili bir cümle kurmuştu. Büyükkkkk gazeteci olarak kötü örnek olmaktan idam edilmelii..