1 aylık internet lazım !

Bu konuyu okuyanlar

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Arkadaşlar merhaba kayseride yaşıyorum yazlık evimiz var Türk telekomdan 3 aylık paket aldım bir kac gün sonra paket bitiyor ama biz 1 ay daha burda kalacağız ekimde online eğitimler felanda olacağı için internete acil ihtiyaç var 1 aylık internete nerden nasıl ulaşırım taahhütlü alıp bozsam nasıl olur veya alıp kullanıp dondurup haziranda tekrar açtırabiliyormuyum bilgisi olan yardım ederse sevinirim?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaşlar merhaba kayseride yaşıyorum yazlık evimiz var Türk telekomdan 3 aylık paket aldım bir kac gün sonra paket bitiyor ama biz 1 ay daha burda kalacağız ekimde online eğitimler felanda olacağı için internete acil ihtiyaç var 1 aylık internete nerden nasıl ulaşırım taahhütlü alıp bozsam nasıl olur veya alıp kullanıp dondurup haziranda tekrar açtırabiliyormuyum bilgisi olan yardım ederse sevinirim?
Hocam eğer yazlık eviniz için alacaksanız (ev interneti) yazlık paketler oluyor ama onlar 1 ay kadar oluyor mu bir fikrim yok. (En az 2 olması lazım.) Eğer isterseniz mobil paket alıp 1 ay idare edebilirsiniz (ki daha mantıklı olur) ve ya taahütlü olarak 2 ay alırsınız ve ya Türk.Net gibi bir markadan taahhütsüz alabilirsiniz ancak kurulum yapılana kadar 1 hafta geçer zaten. (Ayrıca 1 ay kullanıp iade etme hakkına sahip olduğunuzdan ücretsiz olur.)

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Hattımı 4,5g ye taşırsam 30 gb hediye internet verecekmiş Türk telekom 3 kardeşiz üçümüz de geçersek 90 gb olacak, ama kafama takılan neden böyle bir hediye veriliyor 4.5g ye geçince internet dahamı hizli biter bundan Türk telekomun ne karı olur?

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Daha hızlı bitmesi ile bir ilgisi yoktur hocam çekim gücü ile ilgilidir diye biliyorum Türk Telekomun karı nedir orasını hiç bilmiyorum