Muhabbet kuş eğitimi.

Bu konuyu okuyanlar

Mami_436

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar herkese merhaba. Muhabbet kuşu aldım ve 3 gündür benimle birlikte. Elime alıştı kafesin içinde elime geliyor fakat kafesten çıkınca uçup perdeye/avizeye(yüksek noktalara) konuyor. Ama oralara pislediği için oralarda durmasını istemiyorum. Uzun lafın kısası kuşumu istediğim bir noktaya nasıl alıştırırım. Ben masama alışıp yanımda durmasını istiyorum fakat okadar alçaklara gelmiyor. (ayrıca kafes dışında iken parmağıma da çok gelmiyor gelsede hemen aldığım yere geri konuyor sebebi nedir?)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar herkese merhaba. Muhabbet kuşu aldım ve 3 gündür benimle birlikte. Elime alıştı kafesin içinde elime geliyor fakat kafesten çıkınca uçup perdeye/avizeye(yüksek noktalara) konuyor. Ama oralara pislediği için oralarda durmasını istemiyorum. Uzun lafın kısası kuşumu istediğim bir noktaya nasıl alıştırırım. Ben masama alışıp yanımda durmasını istiyorum fakat okadar alçaklara gelmiyor. (ayrıca kafes dışında iken parmağıma da çok gelmiyor gelsede hemen yerine konuyor sebebi nedir?)
Kafesi Ona Güvenli Hissettirirsen Üstünde Falan Durur Kuş 3 Günlük Diyorsun Öyle Hemen Alışmaz

Mami_436

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum cevabın içim teşekkür ederim ama ben kafesin üstünde değil masamda durmasını istiyorum. Bilmiyorum zamanla alışırmı ama nasıl alıştırabileceğimi bilmiyorum zaten.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Dostum cevabın içim teşekkür ederim ama ben kafesin üstünde değil masamda durmasını istiyorum. Bilmiyorum zamanla alışırmı ama nasıl alıştırabileceğimi bilmiyorum zaten.
Kuşun Sana Güvenini Sağladıktan Sonra Sürekli Oraya Doğru Tut Alıştıktan Sonra Durmaya Başlar Diye Umuyorum

Son düzenleyen moderatör: