Xiaomi Mi TV Stick ve Xiaomi Mi Box S Arasında ne fark var?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Televizyonum 1080p o yüzden görüntü kalitesi ikisi de aynı benim için. Aralarında ne fark var? Bu arada bu cihazlardan tarayıcıdan film ve maç izlenir mi? Veya usb bellekte olan bir videoyu izleyebilir miyim?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Mi Tv Stick üzerinde normal boyutta bir usb girişi yok. Tarayıcıdan film ve maç izleyebilirsiniz her iki cihazda da. Mi Box S üzerindeki tam boyutlu USB girişine USB ve ethernet portuna sahip adaptör bağlayarak interneti ethernet kablosu ile daha hızlı şekilde cihaza kesintisiz bir şekilde aktarabilirsiniz. Benim tercihim eklenebilir yapısı ile Mi Box S olurdu. Ama ben cihaza başka bir aparat bağlamam diyorsanız boyutu ile Mi Tv Stick daha iyi bir seçim olacaktır.

Linkteki ürün Mi Box S üzerindeki USBye takılınca hem ekstra ethernet ve USB portlarına sahip oluyorsunuz.

Reaksiyon puanı
0
Mi Tv Stick üzerinde normal boyutta bir usb girişi yok. Tarayıcıdan film ve maç izleyebilirsiniz her iki cihazda da. Mi Box S üzerindeki tam boyutlu USB girişine USB ve ethernet portuna sahip adaptör bağlayarak interneti ethernet kablosu ile daha hızlı şekilde cihaza kesintisiz bir şekilde aktarabilirsiniz. Benim tercihim eklenebilir yapısı ile Mi Box S olurdu. Ama ben cihaza başka bir aparat bağlamam diyorsanız boyutu ile Mi Tv Stick daha iyi bir seçim olacaktır.

Linkteki ürün Mi Box S üzerindeki USBye takılınca hem ekstra ethernet ve USB portlarına sahip oluyorsunuz.
Hocam ucuz diye alacaktım zaten o adaptörleri alamam. Mi Tv Stick'e nasıl yazı yazılır bilginiz var mı? Klavye girişi falan yok sanırım?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bluetooth klavye bağlanabilir ancak. Adaptör almayacaksanız bile üzerindeki USBye klavye fare usb çoklayıcı bağlayarak kullanabileceğiniz için Mi Box S öneririm.