Sistemim Minecraft Kaldırır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Selam arkadaşlar minecraft almayı düşünüyorum fakat sistemim kaldırır mı ?
İntel pentium dual core 2.93 ghz
2.50 gb ram
32 bit
intel 82945g express chipset family (ekran)

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
satın almadan önce kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmek için korsan indirebilirsin.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
2.50 gb ram
32 bit
Son sürümleri kaldirmaz eğer alırsan 1.7 veya daha eski sürümlerde kurarsın serverini öyle bile akıcı bir şekilde oynayabileceğini sanmıyorum

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Oyuna giriş yaparken sürüm seçiyorsun köşede kenarda menüsü oluyor 1.8.8 falan yazar ona tıklayıp değiştirirsin
dotum peki satın alınca yani oyunu o bilgisayara yükledin bitti mi oluyor yoksa indirdiğin hesapta kalıyor mu başka bilgisayraa yükleyebiliyor musun

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
dotum peki satın alınca yani oyunu o bilgisayara yükledin bitti mi oluyor yoksa indirdiğin hesapta kalıyor mu başka bilgisayraa yükleyebiliyor musun
Minecraft hesabi satin almis oluyorsun istediğin bilgisayarda yükleyip oynayabiliyorsun giriş yaparken adını şifreni unutma :D

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Minecraft hesabi satin almis oluyorsun istediğin bilgisayarda yükleyip oynayabiliyorsun giriş yaparken adını şifreni unutma :D
ne kadar minecraft ? tl üzerinden ve link atar mısın nereden alıcam :d

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
ne kadar minecraft ? tl üzerinden ve link atar mısın nereden alıcam :d
Orjinal sitesi bu, attığım linkte ücretsiz deneme versiyonunu indirebilirsin.Windows logusuna tıklarsan windows 10 storedaki versiyonu için deneme sürümünü indirme sayfası açılıyor, sayfayı aşağı kaydır java edition için deneme sürümü var şimdi indir yazıyor ordan indirip dene satın almadan önce. Eğer beğenirsen
sitesine girip tam sürümü satın alabilirsin

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Orjinal sitesi bu, attığım linkte ücretsiz deneme versiyonunu indirebilirsin.Windows logusuna tıklarsan windows 10 storedaki versiyonu için deneme sürümünü indirme sayfası açılıyor, sayfayı aşağı kaydır java edition için deneme sürümü var şimdi indir yazıyor ordan indirip dene satın almadan önce. Eğer beğenirsen
sitesine girip tam sürümü satın alabilirsin
dostum denedim ben de tıkladım hata verdi bir de 1.15 sürümü
bir de bu bilgisayar windows 7 pro

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bu java edition için deneme sürümü linki dener misin indirmeyi
deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu java edition için deneme sürümü linki dener misin indirmeyi
dostum denedim fakat '' GLFW error 65543 rquested Opengl version 2.0 , got version 1.4 '' diyor.
ben de open gl 2.0 indirdim gene aynı hatayı veriyor

Son düzenleme:

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
deniyorum

dostum denedim fakat '' GLFW error 65543 rquested Opengl version 2.0 , got version 1.4 '' diyor.
ben de open gl 2.0 indirdim gene aynı hatayı veriyor

internette ekran kartını araştırdım bu sürücüyü bulabildim bunu kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp deneyebilir misin

eğer önemli dosyalarını yedekleyip bilgisayarına windows 10 format atarsan, microsoft store'daki minecraft windows 10 edition un da ücretsiz deneme sürümünü kurup dene bi o sürüm daha iyi optimize edilmiş olduğundan daha az kasar bilgisayarında diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49

internette ekran kartını araştırdım bu sürücüyü bulabildim bunu kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp deneyebilir misin

eğer önemli dosyalarını yedekleyip bilgisayarına windows 10 format atarsan, microsoft store'daki minecraft windows 10 edition un da ücretsiz deneme sürümünü kurup dene bi o sürüm daha iyi optimize edilmiş olduğundan daha az kasar bilgisayarında diye düşünüyorum.
DOSTUM ASLINDA yazıhaneceiyiz yani özkaymak sistemi falan var bir de yazıcı bilet kesiyoruz onlar da bilgisayara bağlı nasıl yedekleyeceğim ve eğer windows 10 formatını kendim yapabilir miyim bir de atarsam yazıcı ve bilet makinesini tekrar mı bağlamk gerekiyor ? detyalı anlatırsan sevinirim

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
DOSTUM ASLINDA yazıhaneceiyiz yani özkaymak sistemi falan var bir de yazıcı bilet kesiyoruz onlar da bilgisayara bağlı nasıl yedekleyeceğim ve eğer windows 10 formatını kendim yapabilir miyim bir de atarsam yazıcı ve bilet makinesini tekrar mı bağlamk gerekiyor ? detyalı anlatırsan sevinirim
özkaymak sistemini falan bilmiyorum yazıcı bilet sistemini de bilmiyorum,
format attığında bilgisayardaki her şey silinir onu söyleyeyim,
kendin yapabilirsin windows 10 deneme sürümü ücretsiz indirebilirsin kurulum için sanırım en az 8GB USB Flash belleğe ihtiyacın olacak

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
kendin yapabilirsin windows 10 deneme sürümü ücretsiz indirebilirsin kurulum için sanırım en az 8GB USB Flash belleğe ihtiyacın olacak
dostum o zaman ben almıyım hergün bilet kesiyoruz ve hiç riske atamam bir de ne kadar dı minecraft almalımıyım

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
2.50 gb ram
32 bit
yeni bilgisayar alma zamanın gelmiste geçmis. oyunu düsük ayarlarda oyna. patates pc eler icin texture pack var. PixelPack [1.9] [1.10] [1.12] (1x1) Minecraft Texture Pack bu texture pack le rahat oynarsın.

Youtubeda optifine nasıl kurulur yaz bunları yapmak bile yeterlidir.

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
dostum o zaman ben almıyım hergün bilet kesiyoruz ve hiç riske atamam bir de ne kadar dı minecraft almalımıyım
deneme sürümünü açıp oynayamadıysan satın almanın bir anlamı yok aynı yerden giriş yapıcaksın oyuna , 23,95 €uro fiyat yazıyor burada java edition için;

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Heyy!!! konuyu acan ark win 10 a geçerse ciddi anlamda fps düsüsü yaşar! windows 10 daha basit evet ama görünüm cok var windows 7 ise cok bisey yok.
eğer geçerse yavaslar. ama tabiiki konuyu acan arkadasa bağlı. sahsen ben önermem.
+ windows 10 bedava yükseltme.
aracı indire tıkla devamet sonra bu bilgisayarı yükselt diye secenek olcak. ona tıklarsan 3 saat sonra windows 10 olur. ama o sisteme yüklemeni önermem.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Heyy!!! konuyu acan ark win 10 a geçerse ciddi anlamda fps düsüsü yaşar! windows 10 daha basit evet ama görünüm cok var windows 7 ise cok bisey yok.
eğer geçerse yavaslar. ama tabiiki konuyu acan arkadasa bağlı. sahsen ben önermem.
+ windows 10 bedava yükseltme.
aracı indire tıkla devamet sonra bu bilgisayarı yükselt diye secenek olcak. ona tıklarsan 3 saat sonra windows 10 olur. ama o sisteme yüklemeni önermem.
oyun farklı oyun sadece windows 10 sürümü var ismi de "minecraft windows 10 edition" bu oyun java editiondan farklı olduğu için daha fazla fps alınıyor o yüzden önerdim yoksa windows 10 a geçtiği zaman bilgisayar yavaşlayabilir evet

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
oyun farklı oyun sadece windows 10 sürümü var ismi de "minecraft windows 10 edition" bu oyun java editiondan farklı olduğu için daha fazla fps alınıyor o yüzden önerdim yoksa windows 10 a geçtiği zaman bilgisayar yavaşlayabilir evet
Haklısınız :) ama güvenilir ve bi coğu insanın kullandıgı teamextreme launcher da var..

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Şşşt. Neyi unuttun ya sen? :oops: :oops:
yarın yasaklanırım aga en fazla. yeni hesap açarım veya asla gelmem.. eğer yasaklanırsam haklılar adamlar. kurallar buydu.

Beni de Dora abimiz uyardı. Ben de bilmeden paylaşmıştım.
ben forum kurallarını yeni görüyom.

neyse bi hata yaptık yasaklanırız :) ömrümüz bitmedi sonucta normal hayat gibi devam ederim.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
yarın yasaklanırım aga en fazla. yeni hesap açarım veya asla gelmem.. eğer yasaklanırsam haklılar adamlar. kurallar buydu.

ben forum kurallarını yeni görüyom.

neyse bi hata yaptık yasaklanırız :) ömrümüz bitmedi sonucta normal hayat gibi devam ederim.
Ne diyelim. İnşAllah uyarılırsın.

Sonuçta amacın yardım etmekdi.

Son mesajlar