Müge Anlı'da çocuğunu sevgilisiyle birlikte diri diri yaktığını itiraf eden kadın

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Nasıl bir anne nasıl bir insan bu? Kanım dondu resmen. Yazık çocuğa cinsel istismara da uğramış o insan dışı yaratık tarafından.
Olayın detayları?
Sakarya'nın Kocaali ilçesinde annesi ve annesinin sevgilisiyle birlikte yaşayan 9 yaşındaki Şiar Kılıç geçtiğimiz Nisan ayında çıkan yangında evde mahsur kalarak hayatını kaybetmişti. Evde yanarak şüpheli bir şekilde can veren 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın dosyası Müge Anlı'nın programına taşınmıştı. Talihsiz çocuğun babası oğlunun ölümündeki şüpheleri dile getirmişti. Televizyon programında çocuğun annesinin itirafları üzerine polis harekete geçti.

Şiar Kılıç'ın annesi Gülüzar Emanet’in canlı yayında Müge Anlı'nın ısrarlı sorularına dayanamayarak kan donduran bir itirafta bulunarak, “Hami., oğlumu yangından önce öldüresiyle dövdü, yerden kalkamadı. Öldü sandım. Hami 3 çocuğumu da demir çubuklarla taciz ediyordu” demişti. Bunun üzerine Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, stüdyoya gelerek canlı yayında hem anne Gülüzar’ı hem de sevgilisi Hami’yi gözaltına alarak emniyete götürdü.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından bu sabah Müge Anlı canlı yayında kan donduran olayla ilgili yeni açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi. Şiar'ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürmüşler. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısına çok teşekkür ediyorum. İstanbul Gayrettepe Cinayet Büro Amirliği de anında harekete geçti. Gülüzar ve Hami, burada gözaltına alınırken, Hami'nin annesi ve erkek kardeşi de Sakarya'da gözaltına alındı. Sorgu hala devam ediyor. Çocuk yangından 3 gün önce hastaneye gidildiği gün komaya girmiş. Bu ölümü açıklayamayacakları için benznle evi yakmışlar. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbonmonoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı."

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Müge Anlı'nın programı, bizim psikiyatri servisini mumla arattırıyor ne yalan söyleyeyim. Zaten Müge Anlı da ne zaman programa çıkacaksa ilaç alıyormuş.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
@Dilara Kaya ne zamandır diycem hep unutuyorum nerde üzücü tuhaf haber var hep sen Paylaşıyorsun bir kere de güzel bir haber ver be kardesim.. tamam dünyanın ve ülkemin çivisi cıktı ama sen bunları paylaşma bari valla içim karardı..

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
@Dilara Kaya ne zamandır diycem hep unutuyorum nerde üzücü tuhaf haber var hep sen Paylaşıyorsun bir kere de güzel bir haber ver be kardesim.. tamam dünyanın ve ülkemin çivisi cıktı ama sen bunları paylaşma bari valla içim karardı..
Görmezden mi gelelim? Güzel haber olduğu zaman da paylaşırım zaten.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Konuya dönersek buna anne demek diğer annelere hakaret gibi olur bu vahşi canavar kadın umarım en ağır cezayı alır..

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu kadın nasıl Can verecek acaba... Bir kedi köpek annesi kadar mı olamaz insan ya.

Kendi çocuğunu sabah akşam döven bir adam ve SEVGİLİM diyor halen hemde çivili sopalarla :( Birlikte çocuğu öldürüyorlar ve halen o adamla birlikte yaşıyorsun. Allah'ım ne insanlar var toprak kabul etmez böylesini.

Az olay nedir ne değildir diye bakayım dedim ama kadının konuşmaları hiç normal değil zaten aklı dengesi yerinde bile çıkmayabilir. Adam zaten yolda görsen selam verilecek biri değil.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Adaletin sağlanması konusunda Müge Anlı ve Twitter önemli noktaya geldi.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,982
Çoğu İnsanların Cahilliğindendir bu yaşanan durumlar. Adamların kafası anca bir malum yönde çalışıyor sonu hep böyle sonuçlanır ve sonuçlanacaktır bundan sonra da.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Sen ne demeye çalışıyorsun ????? Her haberin güzelimi olcak çok istiyosan burda bu konuyu okumayabilirsin @Dilara Kaya işini yapıyor senin dırdırını çekmeyi değil
ben görüşümü paylaştım ortada kızacak dsarilcak bisey yok.. hem sen dilara hanımın avukatı mısın?

Ayrıca bende işi oldunu buluyorum.. gereken seyi dilara hanim söyler..

Reaksiyon puanı
6,381
Demiştim ki "Adalet sosyal medya ile olmaz"

Lafımı geri alıyorum.

Adalet anca oralarla bulunuyor. Adalet sisteminin Twitter'ın yanında sistemliği kalmadı.

Diri diri yakılan bir kız ve arkadaşının gerçeği meğer anca Müge Anlı veya Twitter ile ortaya çıkıyormuş.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Demiştim ki "Adalet sosyal medya ile olmaz"

Lafımı geri alıyorum.

Adalet anca oralarla bulunuyor. Adalet sisteminin Twitter'ın yanında sistemliği kalmadı.

Diri diri yakılan bir kız ve arkadaşının gerçeği meğer anca Müge Anlı veya Twitter ile ortaya çıkıyormuş.
Twitter önemli platform oldu...

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Sen ne demeye çalışıyorsun ????? Her haberin güzelimi olcak çok istiyosan burda bu konuyu okumayabilirsin @Dilara Kaya işini yapıyor senin dırdırını çekmeyi değil
Ayrıca dilara hanıma saygısızlık için yazmadım içim karardı... dilara hanıma hakaret eden saygısızlık yapan olursa beni.bulur benim ki ufacık düşünce... lafa gelince düşünce özgürlüğünden bahsediliyor ama bizim ki dırdır oluyor dimi ?

Reaksiyon puanı
1,056
Ayrıca dilara hanıma saygısızlık için yazmadım içim karardı... dilara hanıma hakaret eden saygısızlık yapan olursa beni.bulur benim ki ufacık düşünce... lafa gelince düşünce özgürlüğünden bahsediliyor ama bizim ki dırdır oluyor dimi ?
Senin dediğin neden iyi haber yayınlamıyorsun oluyor bu hakaret değil tamam ancak zaten işi haber yayınlamak ayrıca haberin iyisi kötüsü olmaz demek istediğim bu

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Kimin dolu kimin boş oldunu nerden biliyon??

Senin dediğin neden iyi haber yayınlamıyorsun oluyor bu hakaret değil tamam ancak zaten işi haber yayınlamak ayrıca haberin iyisi kötüsü olmaz demek istediğim bu
İkinciye söylüyorum, sakin olun lütfen arkadaşlar.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177