3 Farklı Fare arasında Seçim

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
•Inca anahıta ımg349
•Rush Archer rm48
•Rampage smx r85 gentle
Bu üçü arasından tavsiyeniz hangisi (şuankı farem logitech m105 fakat bozuldu ) fare tutuşum pençe şeklinde değil

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
dpisi ayarlanabilen yada düşük olan hangisiyse onu al fps oyunlarında dpi düşük olmalı
Rampage ile ınca aynı dpı a sahip
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya daha çok hakim kişikerin yırumunuda alabilir miyim bilen barsa yazarsaçok mutlu olurum cidden acil yarın veya öbürgün slıcam

Son düzenleme:

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Öyle bir diyorsun ki sanki kural gibi dpi düşük olması gerektiğini kim ne ister ise onu oynar.
Benim şuanki bozulan farem 1000 dpi :) daha düşük kullanır mıyım bilemem 400 500 de falsn kullanamam büyük ihtimal

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Hangi tutuş tarzını kullanıyorsun anlamadım söyle ve koldan mı oynuyorsun bilekten mi
Bilekten oynuyorum pençe dışındaki tutuşun ismini unuttum ne pençe gibi neden parmakları yayarak olanı olan tam ortası ismini hatırlamadım

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İyi de bu farelerrin hepsi palm için yani alırsan pişman olma olasılığın var benim de eskiden fingertip tutuşunu kullanıyordum gittim palm tutuşlu fare aldım pişman oldum amam g102 ile değiştirdim senin fikrin yani alırsan pişman olabilirsin hepsinin tek tek videosunu izledim.Fakat en iyisi ya g102 yada şuanki mausun

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Palm ve fingertip dediği olay farenin tipi ve tutuş biçimin. Kendim MSI GM50 kullanıyorum. Palm tipi bir mause ama gram sorun yaşamayı geçtim aşırı derecede iyi performans gösteriyor. Fare tipi kişiye kalmış bir durum. Pişman olacağını sanmıyorum.

1600 dPI üstü kullanacağını düşünmüyorum. 1600 DPI yeterli bir seviye dersen bunu öneririm. Hem ağırlık ayarlanabilen bir mause hemde MSI'ın bir ürünü :

1600 DPI yetmez diyorsan bunu öneririm :

150 TL fazla geliyorsa da şu modelini tavsiye ederim :

İlk önerdiğim mouse Amazon'da indirime girmiş şuanlık. Bu fiyata inanılmaz bence.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
eski mouse um msi interceptor ds100 önerebilirim oyun oynamak için gayet ideal

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Palm ve fingertip dediği olay farenin tipi ve tutuş biçimin. Kendim MSI GM50 kullanıyorum. Palm tipi bir mause ama gram sorun yaşamayı geçtim aşırı derecede iyi performans gösteriyor. Fare tipi kişiye kalmış bir durum. Pişman olacağını sanmıyorum.

1600 dPI üstü kullanacağını düşünmüyorum. 1600 DPI yeterli bir seviye dersen bunu öneririm. Hem ağırlık ayarlanabilen bir mause hemde MSI'ın bir ürünü :

1600 DPI yetmez diyorsan bunu öneririm :

150 TL fazla geliyorsa da şu modelini tavsiye ederim :

İlk önerdiğim mouse Amazon'da indirime girmiş şuanlık. Bu fiyata inanılmaz bence.

Gamapower ursa yı çok beğeniyordum fakat fareye 150 tl veririlir mi konusunda kararsız kalmıştım bane de 110 tl 40 tl fark var arasında ds b1 de güzel geldi attıklarımdanda alıcaksam ınca anahitayı alıcaktım attığın 3 farede inanılmaz hoşuma gitti çok teşekkür ederim yorumun ve uğraşın için ama ursa tam alınacak bir fare gibi duruyor