İOS Yedekleme

Bu konuyu okuyanlar

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar, yeni batarya gelince telefonumu itunes a yedekleyip ve sonra itunes üzerinden manuel olarak yüklemeyi düşünüyorum. Ondan sonra tekrar yedeklemeyi geri yüklersem, tüm eski ayarlar geri geliyor değil mi yani o yazılımda herhangi bir hata varsa bile, telefonu sıfırladıysam sıfır kurulum yapmalıyım doğru mu acaba?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
iTunes’den yedekleme alırsınız ve kurulumda bu yedeklemeyi geri yükleyebilirsiniz. Fakat pil değişince cihaz sıfırlanmıyor ki.

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
iTunes’den yedekleme alırsınız ve kurulumda bu yedeklemeyi geri yükleyebilirsiniz. Fakat pil değişince cihaz sıfırlanmıyor ki.

Sıfırlanmıyor tabi ki ama yeni kurulum her zaman daha iyi olur ya ondan sordum. Birde demek istediğim, mesela yeni bir cihaz aldınız ve eski yedeklemenizi o cihaza yüklerseniz, eski yazılımda hatalı noktalar varsa onlarda yeni cihaza geliyor ya geri yükleme yaptıgınız için, bunu pil için soruyorum. Pili değiştirip, üzerine eski yedeği yüklersem hatalar geri gelebilir mi eğer varsa ?

zekares

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pille alakalı bir sorun gelmez ancak yüklediyiğin hatalı profiller varsa onlar gelir.