Bu iki bilgisayardan hangisini seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Salçaoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Acerın garantisi penta bilgisayardanmış. Yorumları pek iyi değil. Tek kafamı karıştıran tarafı oldu. Monsterında yanında çanta ve usb hediyesi var ayrıca 2 yıl monster garantili ve ömür boyu ücretsiz bakım garantisi varmış.
Hangisini seçmeliyim ya da bunlarala aynı ayarda başka öneriniz var mı?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Acerın garantisi penta bilgisayardanmış. Yorumları pek iyi değil. Tek kafamı karıştıran tarafı oldu. Monsterında yanında çanta ve usb hediyesi var ayrıca 2 yıl monster garantili ve ömür boyu ücretsiz bakım garantisi varmış.
Tabii ki Monster. Bütçeniz ne kadar?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
bana görede monster bu arada buraya gelenler hemen cevaplarını yazsın yoksa o fiyata masaüstü al diyenler gelecek

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Masaüstü değil laptop lazım. İşe de götüreceğim.
mesajımı tekrar oku bu konuya uğrayanlar hemen cevaplarını yazsın yoksa o paraya masaüstü al diyen tayfa gelicek dedim varya hani öyle 2 iq bir tayfa

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Ben Acer tercih ederdim. Şu ana kadar 3 adet Acer kullandım ve bir kere dahi beni yolda bırakmadı. Notebook olarak da şu anda 14 inch Acer kullanıyorum son 1.5 yıldır ve çok da memnunum. Monster ile ise hiç bir deneyimim olmadı.

Salçaoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1 haftadır bir türlü karar veremedim. Bir gün acer ağır basıyor diğer gün monster. Bu gidişle ben karar verene kadar fiyatlar zamlanacak. :oops:

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
GittiGidiyor'da 512gblisi 200 tl farkla yalnız bu sefer de ram 8gb. Kendi sitesinde yükseltme çok pahalı. Hangisini almalıyım?
O zaman şimdi bu kombinasyon ile alın yani 256 ve 16 gb haliyle zaten monsterde alt kapak açmak serbest garanti bozmuyor. Bütçeye ve ihtiyaca göre 500 yada 1 tb 7200 rpm bi hdd takarsınız. Mis gibi olur.

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ikiside genel işleri görür görmesine ama monster oyun ve hız bakımından daha güzel.

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Monster tercih etmende fayda var. İşlemcinin 10. nesil olması büyük avantaj. Tamam RAM ve hafıza bakımından Acer belki daha yüksek ama bu bahsettiğimiz parçalar ilerde yükseltilebilecek parçalar. Tercihini Monster bilgisayardan yana kullanmalısın.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
O monsterı almak için acele et. 5 stoğu kaldı. Ben de satın aldım...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Benimki geldi seninki ne alemde? Windowsu kurduk. Usbdeki driverları yükledik. Başka yapacağımız bir şey var mı?
Benimki Çarşamba günü geldi o mesajı attıktan 2 saat sonra :) O bilgisayardan yazıyorum şu an. Driverları kurduysanız sıkıntı yok. Ama GeForce Experince yükleyin. Ardında sağ üstten hesap kısmına gelin.
1598039913013.png

Oradan oyunları seçin.
1598039878528.png

Battery boost'u kapatın.

Sürücüler kısmından sürücüyü güncelleştirebilirsiniz.
1598039964942.png

Salçaoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benimki Çarşamba günü geldi o mesajı attıktan 2 saat sonra :) O bilgisayardan yazıyorum şu an. Driverları kurduysanız sıkıntı yok. Ama GeForce Experince yükleyin. Ardında sağ üstten hesap kısmına gelin.
Ekli dosyayı görüntüle 113154
Oradan oyunları seçin.
Ekli dosyayı görüntüle 113153
Battery boost'u kapatın.

Sürücüler kısmından sürücüyü güncelleştirebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 113155
Senin laptopun şarjı ne kadar gidiyor acaba?