Windows 10 açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Tutar 78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 kullanıyorum int film izlerken bilgisayar kendi kendine yeniden başlattı flash falan yazıyordu aşağıda *** böyle işaret vardı devam ediyordu bende açma kapama tuşuna tıkladım ve PC açılmıyor sadece açma isigi yanıyor ekran full siyah yardımınız için şimdiden teşekkür ederim .

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
RAM veya ekran kartı arızası olabilir, ekran kartı yoksa muhtemelen RAM arızasıdır. Laptop mu kullanıyorsunuz? Ayrıca konu yeri yanlış.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Acaba siz BIOS update yapılırken mi kapadınız? Windows Update üzerinden BIOS güncellenebiliyor bazı PC'lerde. Flash vs. demişsiniz ondan yazdım. Eğer öyle ise EEPROM Programmer (SPI Programmer) ve başka bir PC daha gerekli.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,944
Acaba siz BIOS update yapılırken mi kapadınız? Windows Update üzerinden BIOS güncellenebiliyor bazı PC'lerde. Flash vs. demişsiniz ondan yazdım. Eğer öyle ise EEPROM Programmer (SPI Programmer) ve başka bir PC daha gerekli.
Benimde aklıma o geldi, öyle bir durum oluşursa sorun daha ciddi bir durumdadır maalesef.

Tutar 78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
guncelledi
Ayn Guncelledim Lenovo vantage girip ordada güncelleme yaptım sonra oyun indirirken virüs bulaştı onun için eset yükledim ESET vurisu bulamdai sonra eset silmek için uğraştım sonra böyle oldu