Avrupa'da Çalışıyorum. Sorularınızı Yanıtlayabilirim.

Bu konuyu okuyanlar

polonik_offical

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hepinize merhaba. Aranıza yeni katıldım.
Polonya'ya yüksek lisans yapmak için gelmiştim ve 7 yıldır burada yaşıyor ve çalışıyorum.
Yaşadığım tüm tecrübeleri paylaştığım bir Youtube sayfam var. Oradan da faydalanmanızı tavsiye ederim.
Çünkü kanalımda sıkça videolar paylaşarak güncel bilgiler ve öneriler veriyorum.
Profilimden kanalıma gidebilirsiniz.

Polonya'ya veya bilgi sahibi olduğum diğer Avrupa ülkelerine öğrenci olarak ya da çalışan olarak gitmeyi düşünenleriniz varsa bana sorularınızı yazabilirsiniz.
Elimden geldiği kadar bilgi vermeye çalışırım.

Ekleyeceğim bilgilendirici yeni videolarla konuyu sıkça güncelleyeceğim.
Sağlıkla kalın

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Bak kendi videolarını peşpeşe eklersen Güzelce ban yeme ihtimalin çok yüksek.

Edit -diğer konunda gördüm. Burdada aynı mevzuyu devam ettirmeye çalışıyorsun.

Edit 2-- forum kurallarını oku sonra gel.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Okul okumadan Polonya'ya gitmek mümkün mü? Dillerini çok iyi bilmek gerekiyor mu?

polonik_offical

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bak kendi videolarını peşpeşe eklersen Güzelce ban yeme ihtimalin çok yüksek.

Edit -diğer konunda gördüm. Burdada aynı mevzuyu devam ettirmeye çalışıyorsun.

Edit 2-- forum kurallarını oku sonra gel.
Merhabalar, zaten forum kurullarını bilmiyordum, ban yemedim ama konuları birleştirdiler. Youtube linkli paylaşımlar haftada 1 kez izin veriliyormuş. Şimdi donanım habere geçtim. Orada daha çok özgürlük ve kısıtlamalar yok. Tavsite ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okul okumadan Polonya'ya gitmek mümkün mü? Dillerini çok iyi bilmek gerekiyor mu?
Evet bilmeniz gerekiyor

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
yazılım mühendisiyim , yurt dışına gitmeden işimi halledip gitmek istiyorum nasıl iş bulabilirim ?

polonik_offical

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yazılım mühendisiyim , yurt dışına gitmeden işimi halledip gitmek istiyorum nasıl iş bulabilirim ?
Linkedin'den çok rahatlıkla iş ilanlarına başvurabilirsiniz, orada ülke dahil birçok seçim filtreleme imkanı var. çok rahat cv, motivasyon mektubu ve sertifikalarınız varsa toplu olarak başvuruları yapabilirsiniz.

Polonya'da işe alım ve mülakat aşamaları ile ilgili yaptığım videoyu izlemenizde yarar var. Bol şanslar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Linkedin'den çok rahatlıkla iş ilanlarına başvurabilirsiniz, orada ülke dahil birçok seçim filtreleme imkanı var. çok rahat cv, motivasyon mektubu ve sertifikalarınız varsa toplu olarak başvuruları yapabilirsiniz.

Polonya'da işe alım ve mülakat aşamaları ile ilgili yaptığım videoyu izlemenizde yarar var. Bol şanslar

Siz nasıl gittiniz Polonya'ya? Evlilik için mi yoksa iş için mi?

polonik_offical

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben Polonya'ya yüksek lisans için geldim, sonrasında evlendim ve çalışıyorum. Detaylı anlattığım video umarım işinize yarar. :)

BEN POLONYA'YA NASIL GELDİM ? | POLONYA'DA YAŞAM

29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

Son düzenleyen moderatör:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
En önemli soru sorulmamış.. Yere düşen euroları ne yapıyorsunuz?