3000 TL ve Üzeri Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Biraz daha biriktir Mate 20 Pro al çiçek gibi telefon

_-GAUXT-_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
A50 al gayet güzel bir telefon her ne kadar kullanmasam da kağıt üstünde gerçekten güzel özelliklere sahip..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet evet görüyoruz S modelini. S7 ye bir tane fiske atsan ekranın yarısı pembe çizgilerle doluyor sen neden bahsediyorsun ? :D Komik gerçekten
S7'ye niye fiske atıyorsun? Bendeki 4. yılını doldurmuş S7 çatır çatır çalışıyor. Kasası benim hatalarım dışında cillop gibi.

S serisinde böyle kalitesiz malzeme varsa a serisi çöplük o zaman benim anladığım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fiskeden kastım telefon şöyle hafif bir düşse veya ekranı çizilse direkt olarak cortlaması. Tabii bu genellemeyi sadece S7 için yaparım çünkü 1 yıl kullanmışlığım var...
A serisinin malzeme kalitesi S6'nın bilee altında. Her manada.
Sen kalkmı A50 gibi çöplüğü 3 bin üzerine öneriyorusun.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet evet görüyoruz S modelini. S7 ye bir tane fiske atsan ekranın yarısı pembe çizgilerle doluyor sen neden bahsediyorsun ? :D Komik gerçekten
Gerçekten komiksin A serisinin maleme kalitesi bile S7'nin altında :D

_-GAUXT-_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gerçekten komiksin A serisinin maleme kalitesi bile S7'nin altında :D

Peki o zaman yeni nesil bir modelden örnek vereyim.. S9 un rami megapikselinin düşüklüğü. Ayrıca fiyat olarak aralarında 1600 tl fark bulunan iPhone 7 ile bir karşılaştırmasını yapmanı tavsiye ederim. Samsungun 4 gb RAM ile yapamadığını Apple 2 gb RAMla yapıyor. Belki işlemcileri hemen hemen aynı ama Yinede exynos 9 bir tık daha iyi onda sorun yok ama ben şahsen s9 ve emsalleri olan modellere 5000 tl falan vermem. Onun yerine gider Huawei P30 Pro veya Xiaomi Mi Note 10 alırım..

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Peki o zaman yeni nesil bir modelden örnek vereyim.. S9 un rami megapikselinin düşüklüğü. Ayrıca fiyat olarak aralarında 1600 tl fark bulunan iPhone 7 ile bir karşılaştırmasını yapmanı tavsiye ederim. Samsungun 4 gb RAM ile yapamadığını Apple 2 gb RAMla yapıyor. Belki işlemcileri hemen hemen aynı ama Yinede exynos 9 bir tık daha iyi onda sorun yok ama ben şahsen s9 ve emsalleri olan modellere 5000 tl falan vermem. Onun yerine gider Huawei P30 Pro veya Xiaomi Mi Note 10 alırım..
Zaten 5000 tl paran varsa Samsung'a verme bence pişman olursun ayrıca fatklı işletim sistemine sahip telefonları kıyaslayamazsın IOS her türlü daha üstün
5000 tl param olsa ben OnePlus veya Realme alırdım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
IPhone'lar Android işletimi sistemi mi kullanıyor? Google'ın beceriksizliği yüzünden Android'te RAM tüketimi fazla ve arayüz performansı daha ağır başlı olması normal.
Kameraların mega piksellikleri, zoom haricinde kayda değer bir avantajı yok. Siz zamanında çıkan Galaxy S7'nin ön kamerasıyla IPhone 7'nin ön kamerasının karşılaştırılmalarını görseydiniz söylediklerimizi çok daha iyi anlardınız.