Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

beyzade55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar...Kurban Bayramı yaklaşmakta şimdiden hepinize iyi bayramlar dilerim.Sizlerden bayramda vakit geçirmek için offline (internet gerektirmeyen) fazla yer kaplamayan,android için oyun önerilerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşşekür ederim :) :)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Merhaba arkadaşlar...Kurban Bayramı yaklaşmakta şimdiden hepinize iyi bayramlar dilerim.Sizlerden bayramda vakit geçirmek için offline (internet gerektirmeyen) fazla yer kaplamayan,android için oyun önerilerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşşekür ederim :) :)
Tetris

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Nova Legacy.

Son düzenleme:

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106

Brawl stars diyecektim ama offline istemişsin ben bilmiyorum knk

beyzade55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
2048
monument walley 1 ve 2
mekorama
duck warfare
sally's law
linelight (ben çok seviyorum, akıllıca bir oyun)
new star futbol
batak hd
okey internetsiz

tarzını bilmiyorum. bakarsın, hangisini seversen onu yüklersin, bazılarını bedavayken almıştım, şuan ücretsiz mi yoksa tekrar paralı mı bilmiyorum.

mail adresin ve şifrenle google play a tarayıcıdan girerek, tarayıcıdan yükle dersen, telefonuna otomatik kurulur. tek tek uğraşmazsın telefonda. aklında olsun.

bak bakalım oyunlara.

hayırlı bayramlar :)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Bu Oyun Sayılmaz Ama Can Sıkıntısında Gir Takıl

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Pizza Boy Gba emulatörünü kur Pokemon romu indir oyna.
Çok eğlenceli pokemonları yakalayıp savaştırmak. Baya zaman alır bir pokemonun Evolving olmak için.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bari arada banada p2w olmayan saracak bir oyun önerirmisiniz

beyzade55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
2048
monument walley 1 ve 2
mekorama
duck warfare
sally's law
linelight (ben çok seviyorum, akıllıca bir oyun)
new star futbol
batak hd
okey internetsiz

tarzını bilmiyorum. bakarsın, hangisini seversen onu yüklersin, bazılarını bedavayken almıştım, şuan ücretsiz mi yoksa tekrar paralı mı bilmiyorum.

mail adresin ve şifrenle google play a tarayıcıdan girerek, tarayıcıdan yükle dersen, telefonuna otomatik kurulur. tek tek uğraşmazsın telefonda. aklında olsun.

bak bakalım oyunlara.

hayırlı bayramlar :)
Geç gördüm kusura bakmayın :( Teşekkür ederim önerileriniz için :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pizza Boy Gba emulatörünü kur Pokemon romu indir oyna.
Çok eğlenceli pokemonları yakalayıp savaştırmak. Baya zaman alır bir pokemonun Evolving olmak için.
Geç gördüm kusura bakmayın :( Öneriniz için teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Oyun Sayılmaz Ama Can Sıkıntısında Gir Takıl
Geç gördüm kusura bakmayın :( Önerileriniz için teşekkür ederim :)

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Cow Evolution
Tap Tycoon
Tap Titans
tarzı oyunlar 1 haftalığına felan çok fena bağımlılık yapıyor. Tam yolculukta ya da bayram ziyaretinde vakit geçirmelik.