Samsung S10 Lite İnternet Bağlantı Problemi

Bu konuyu okuyanlar

utKUyumcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
Yaklaşık 2 ay önce 8 plus telefonumu bırakarak uzun araştırmalar sonucu S10 lite telefon satın aldım. En yakın arkadaşım da aynı telefondan satın aldı. Yanyana iken ikimizde aynı uygulama veya site üzerinden test yapıyoruz. Benim telefon daha geç giriyor veya girmiyor. Örneğin sahibinden uygulaması açılmıyor sürekli ortada daire dönüp duruyor. Ama arkadaşın cihaza pat diye geliyor. Keza mackolik uygulamasinda da sık sık veri kullanımına izin veriniz diye uyarı alıyorum. Verim açık olmasına rağmen! Bu arada arkadaşım da ben de Vodafone operatörünu kullanıyoruz. Ve hiçbir ayarda mobil veri kısıtlı değil özellikle bu uygulamalarda. Gözden kaçırdığım, bilmediğim veya önerebileceğiniz bir çözüm var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiden teşekkür ederim

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
başka hat takıp deneyin sorun yine aynıysa cihazda problem olabilir sanırım

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Teşekkür ederim ben de öyle yapmayı düşünüyorum son çözüm olarak
Ama ondan önce Members üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşün ve uzaktan çözüm talep (telefonunuza uzaktan erişim) edin. Tabii durum donanımsal değilse, en azından onlar sizi servise de yönlendirir.

utKUyumcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama ondan önce Members üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşün ve uzaktan çözüm talep (telefonunuza uzaktan erişim) edin. Tabii durum donanımsal değilse, en azından onlar sizi servise de yönlendirir.
Onu da yaptılar :)