Sosyal Medyadan Atatürk'e Hakaretler.

Bu konuyu okuyanlar

hmyilmz7

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Sevgili Forum Üyeleri
Biliyorsunuz ki kısa bir zaman önce Ayasofya Camii İbadete açıldı (cami olarak). Instagramda ya da Twitter de Ayasofya Camii açılışı ile ilgili bir sürü paylaşım olmuş. Bir paylaşıma denk geldim: Atatürk ile Fatih Sultan Mehmet i yan yana konulmuş bir fotoğraf. Neyse direkt konuya geçiyorum. Yorumları okudum ve ne yazıkki halimize üzüldüm. Saygınız yok anladın ama küfür etmek, aşağılamak, ağır hakaretler ya da Atatürk'ü izinden gidenlere saygısızlık yapmak nedir? Halimize çok üzülüyorum açıkçası. Yani devlet görmezden mi geliyor yoksa eğleniyor mu anlamıyorum.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Devletin umrunda mı? Belki de devlet bunu istiyor? Erdoğan, Mısıroğlunu vs. ziyaret ediyordu. Büyük oranla AKP seçmeni içerisinde bu durum görülüyor.

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Diğer milletler neler yapıyor biz hala Osmanlı-Cumhuriyet yok Atatürk haindi yok fsm daha iyiydi bunları tartışıyoruz aşmamız lazım artık bu konuları.
Atatürk büyük bir lider di
Fatih sultan Mehmet’te büyük bir liderdi bunları dünya kabul ediyor biz tartışıyoruz :)
Yok Atatürk din düşmanıydı yok İngiliz ajanıydı yok yahudiydi bilmem ne, ya arkadaşlar geçin bunları çok merak ediyorsanız araştırın ama didik didik araştırın çünkü ortalık sizin gibi 2 satır okuyup hemen Atatürk’e sallayan yazarların tarih makaleleriyle dolu.

hmyilmz7

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Devletin umrunda mı? Belki de devlet bunu istiyor? Erdoğan, Mısıroğlunu vs. ziyaret ediyordu. Büyük oranla AKP seçmeni içerisinde bu durum görülüyor.
Bunun olma ihtimalini daima birinci sırada tutmuşumdur. Yani bu olayı anlamayacak varsa ya cahildir ya da çürük beyinli.

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Sevgili Forum Üyeleri
Biliyorsunuz ki kısa bir zaman önce Ayasofya Camii İbadete açıldı (cami olarak). Instagramda ya da Twitter de Ayasofya Camii açılışı ile ilgili bir sürü paylaşım olmuş. Bir paylaşıma denk geldim: Atatürk ile Fatih Sultan Mehmet i yan yana konulmuş bir fotoğraf. Neyse direkt konuya geçiyorum. Yorumları okudum ve ne yazıkki halimize üzüldüm. Saygınız yok anladın ama küfür etmek, aşağılamak, ağır hakaretler ya da Atatürk'ü izinden gidenlere saygısızlık yapmak nedir? Halimize çok üzülüyorum açıkçası. Yani devlet görmezden mi geliyor yoksa eğleniyor mu anlamıyorum.
Böyle klişe eleştirilerle düzelmiyor maalesef. Böyle şeyler görmekten bıktım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bi kaç gün önce recep tayyip erdoğan diyordu tüm sosyal medya kapancak diye ama hayla sosyal medyadan atatürke hakaret edenler var sonra türkiye gelişmiyor diye üzülüyolar neden çünki hepsi sosyal medya bağımlıları yüzünden. Ve cesaretleri varsa insanların yanında yapsınlar valla üzüldüm ya:(

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

hmyilmz7

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bi kaç gün önce recep tayyip erdoğan diyordu tüm sosyal medya kapancak diye ama hayla sosyal medyadan atatürke hakaret edenler var sonra türkiye gelişmiyor diye üzülüyolar neden çünki hepsi sosyal medya bağımlıları yüzünden. Ve cesaretleri varsa insanların yanında yapsınlar valla üzüldüm ya:(
Haklısınız. Bu neredeysen 1 haftadır gözüme takıldı. Yorumları okudukça ne kadar saf ne kadar geri kafalı olunduğunu görüyorum. Bu cahiller Atalarının sadece Osmanlı olduğunu düşünüyorlar. Bir de Atatürk yanlısı kişilere gavur, Yunan bozuntusu diyorlar. Asıl gavur olan asık Yunan Artığı olan olnar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle.

Bu durumu şu skeç açıklıyor:
Rahmetli Levent Kırca nasıl da bu zamana ait skeç yapmış? İnanın o zamandan belliymiş böyle olacağı.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Haklısınız. Bu neredeysen 1 haftadır gözüme takıldı. Yorumları okudukça ne kadar saf ne kadar geri kafalı olunduğunu görüyorum. Bu cahiller Atalarının sadece Osmanlı olduğunu düşünüyorlar. Bir de Atatürk yanlısı kişilere gavur, Yunan bozuntusu diyorlar. Asıl gavur olan asık Yunan Artığı olan olnar.

Rahmetli Levent Kırca nasıl da bu zamana ait skeç yapmış? İnanın o zamandan belliymiş böyle olacağı.
Böyle skeçleri dolu tek bu olsa.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
1594651855710.png

Her şeyi açıklamıyor mu sizce?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ne diyeceksin köpek bile yediği çanağa pislemez derler bunlar köpekten rezil aşağılık varlıklar birde kendilerine Türk derler Türklük nere bunlar nere ekmek yedikleri vatanın kurucusuan hakaret eden vatan hainleri.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Boylelere ne diyorduk.
"Atatürk olmasa yine olurdunuz ama babanız kim olurdu ?"
Sorsan Ataturk kanunlar ile korunuyor derler ama bu kanunu kim cikartti bilmezler.