Çin'den ikinci salgın geliyor "Bubonik veba"

Bu konuyu okuyanlar

Muratssb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Dogru olmayadabilir bunun gibi bir iki şey daha çıkmıştı

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Çin'den bir korkutan haber daha geldi. Ülkenin İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde bulunan Bayannur'da 'bubonik veba' salgını ortaya çıktı. Hastalığın bulaş riskinin bulunduğu belirtilirken, 3'üncü seviye alarm verildi.
Come oooonn dostuuuum. Swkwkwkwk. Çocuklara anlatcak yeni hikaye çıktı. Bi sürü bücür vardı bi sürü virüs vardi, dunya cok kotuydu fln

Reaksiyon puanı
6,381
Ama benim ders çıkışı GTA:SA konuşabildiğim öğretmenlerim var bence doğru cevap :D
Hayır. Eğer TikTok izlerseniz, sizi 3 gün bodrumda aç susuz Barış özcan izletmek zorunda kalırız ve yan etkilerinin tutma ihtimali çok çok yüksek olduğu için hem TikTok hem Enes Batur izlemeye başlarsınız ve Last of Us'ta ki hastalıklılara dönüşürsünüz veya 3 ay bir şey izletmeden aç susuz bırakırız ve büyük ihtimalle ölürsünüz. Bence bunu istemezsiniz.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Hayır. Eğer TikTok izlerseniz, sizi 3 gün bodrumda aç susuz Barış özcan izletmek zorunda kalırız ve yan etkilerinin tutma ihtimali çok çok yüksek olduğu için hem TikTok hem Enes Batur izlemeye başlarsınız ve Last of Us'ta ki hastalıklılara dönüşürsünüz veya 3 ay bir şey izletmeden aç susuz bırakırız ve büyük ihtimalle ölürsünüz. Bence bunu istemezsiniz.
fikrim anlık olarak değişti

Reaksiyon puanı
6,381

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Bi dakika, bi dakika doğru cevap değil. Siz TikTok hastalıklarını biliyor musunuz? İnanın bana bilmek istemezsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni kararınız ne? Bir şık daha var onu duymak ister misiniz?
evet 3. şıkkımız nedir :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Mehdi ve deccalı bekleyeceğim artık. Bu nedir arkadaş ?

Reaksiyon puanı
6,381
evet 3. şıkkımız nedir :D
Hayat boyu bir daha virüs veya okul olmadan istediklerinizi yapabileceksiniz ama günde 10 saat TikTok izleyeceksiniz, ve size 3 öğün akıl sağlığı için Barış Özcan verilecek. Ve bir TikTok hesabı açıp o dayılar gibi video çekeceksiniz ama geri kalan zamanda istediğiniz her şey (TikTok ile alakalı şeyler hariç) olacak. Mesela güzel bir sistem ve oyunlar gibi.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hayat boyu bir daha virüs veya okul olmadan istediklerinizi yapabileceksiniz ama günde 10 saat TikTok izleyeceksiniz, ve size 3 öğün akıl sağlığı için Barış Özcan verilecek. Ve bir TikTok hesabı açıp o dayılar gibi video çekeceksiniz ama geri kalan zamanda istediğiniz her şey (TikTok ile alakalı şeyler hariç) olacak. Mesela güzel bir sistem ve oyunlar gibi.
D- eski normal derdim?

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Bu Çin'e yer yüzünde dur diyecek bir kurtarıcı yok mu?

QuadroKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Çin'den bir korkutan haber daha geldi. Ülkenin İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde bulunan Bayannur'da 'bubonik veba' salgını ortaya çıktı. Hastalığın bulaş riskinin bulunduğu belirtilirken, 3'üncü seviye alarm verildi.
Ben şeye inanıyorum gerçekten bir hayvandan vs oluştuğunu düşünmüyorum lab alanlarında bu vurüs yapılıp yaydırıyorlar amaçlar ney anlamadım ama yaşşlı nüfusumu azaltmaya çalışıyorlar :/

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ben şeye inanıyorum gerçekten bir hayvandan vs oluştuğunu düşünmüyorum lab alanlarında bu vurüs yapılıp yaydırıyorlar amaçlar ney anlamadım ama yaşşlı nüfusumu azaltmaya çalışıyorlar :/
Kontrollü yayılan bir virüs değil ki çok mantıklı değil bence

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
doğanın tepkisi o çevre kirliliği küresel ısınmaya tepkisi...

Reaksiyon puanı
109
Allah islah etsin her bulduklarını yiyolar artık söylicek laf bulamıyorum . Sakın isyan etmeyin Allah şuan bii imtihana sokuyor bu imtihanı Allah yolunda kazanmaya bakın

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121