Ozan Güven sevgilisini 1 saat boyunca dövmüş?

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ozan Güven sevgilisini tam 1 saat boyunca dövmüş. Kız evden zar zor kaçmış. Ozan Güven: "Bu olay kendisiyle görüşmeyi kabul etmediğim için bana kurulan bir komplodan ibarettir. Ben kendisine şiddet uygulamadım. Tam tersine o benim üzerime saldırdı, tırmalayarak yüzümü çizdi ve bana vurdu. Her yerim yara bere içinde morluklarla dolu idi" dedi. Ozan Güven’in darp ettiği sevgilisi Deniz Bulutsuz’un gözünün hali.
IMG_20200703_012626.jpg

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Olayın aslını bilmiyorum ama kadının lafına bakmayın. Johnny Depp gibi güzel bir adamı bile sildi kadının teki böyle linç kampanyası başlatıp. Gerçek ortaya çıksın söveriz. Kadınlara o kadar acımayın.
Kadın darp raporu almış, çok can manay rolünün etkisinde kaldı galiba.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kadına şiddet maalesef ülkemizde yüksek seviyede. Ancak bunu fırsat bilip, sosyal medyada çamur at izi kalsın olayını yapanlar da yok değil. Olayın doğruluğunu bilmiyorum, sadece bu tarz olaylarda açıklamalara hemen inanmamak gerekmiyor.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Ozan Güven sevgilisini tam 1 saat boyunca dövmüş. Kız evden zar zor kaçmış. Ozan Güven: "Bu olay kendisiyle görüşmeyi kabul etmediğim için bana kurulan bir komplodan ibarettir. Ben kendisine şiddet uygulamadım. Tam tersine o benim üzerime saldırdı, tırmalayarak yüzümü çizdi ve bana vurdu. Her yerim yara bere içinde morluklarla dolu idi" dedi. Ozan Güven’in darp ettiği sevgilisi Deniz Bulutsuz’un gözünün hali.
Ekli dosyayı görüntüle 107101
Acaba o kadının yerinde kendisi olsa ne hisseder! Kadının gözü kıpkırmızı olmuş :mad:

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Olayın aslını bilmiyorum ama kadının lafına bakmayın. Johnny Depp gibi güzel bir adamı bile sildi kadının teki böyle linç kampanyası başlatıp. Gerçek ortaya çıksın söveriz. Kadınlara o kadar acımayın.
Anan bacın yok herhalde ?
kadınlar insan değil mi ?
Ne demek acıma , her şeyden öte insan o. Yerinde sende olabilirdin

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Önümüzde bir Ahmet Kural - Sıla olayı var biliyorsunuz. İnsanlar belli bir üne sahip oluncada doğal olarak daha fazla tepki görüyor, belki işi baltalanıyor. Dolayısıyla bilemeyiz iftira mıdır? Gerçek midir? Eğer doğruysa yazıklar olsun tabii, umarım cezasını çeker.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557

Ben ana bacının kendisiyim zaten. Demek istediğimi görkem söylemiş. Kadınlar az değiller. Sadece kadın olduğu için söze kanmayın demek istedim. Haksız yere çok iftira atıyorlar.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bak kardeşim bir ton olay oldu kadınların oyun yapıp ne insanların öldüğü. Kadının biri sırf gıcık aldığı için tecavüz iftirası atıp da ölen adamlar gördüm masum olduğu halde çocuğa tecavüz ediyor denilen adamı öldürmüşler kim geri getirebilecek bu canı? Taksimde kadının adama bağırıp, adamın tekrar kadına bağırınca etrafa dolaşıp kadına bağıramazsın diye adamı öldüresiye dövmüşlerdi. Nafaka almak için oyuna getirilen tonla adam var abi. Medya bu tür mağduriyetlerde kadından yana olduğundan dolayı bunu kötüye kullanan bir sürü insan var. Bir sürü sayabilirim böyle olayları. Kadına şiddete karşıyız, erkeğe şiddete de karşıyız. Şiddete ve insanlık dışı olayların hepsine karşıyız. Ama ortada tarafların sağlığı açısından bir şeyleri netleştirmek istediğimizde boş linçlere kalkışmayın.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Şiddete ben de karşıyım. Sadece kadınların o yönünü göz ardı etmeyin demek istiyorum. Deliktaş da söyledi bak, suçsuz yere iftira ile genç bir insan da öldü bu ülkede. Medyaya yansımayan da çok var. Bunun üzerine film bile çektiler. The Hunt diye. Küçük bir kızın iftirası yüzünden bir adamın hayatının kayışını anlatıyor. Yani hukuki sonucu neyse ona göre karar verin sadece kadın olduğu için direkt hak vermeyin bence.

Ünlü vakası ise daha şüpheci yaklaşmakta fayda var. Aptal değiller Johnny Depp ya da Ozan Güven.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bak kardeşim bir ton olay oldu kadınların oyun yapıp ne insanların öldüğü. Kadının biri sırf gıcık aldığı için tecavüz iftirası atıp da ölen adamlar gördüm masum olduğu halde çocuğa tecavüz ediyor denilen adamı öldürmüşler kim geri getirebilecek bu canı? Taksimde kadının adama bağırıp, adamın tekrar kadına bağırınca etrafa dolaşıp kadına bağıramazsın diye adamı öldüresiye dövmüşlerdi. Nafaka almak için oyuna getirilen tonla adam var abi. Medya bu tür mağduriyetlerde kadından yana olduğundan dolayı bunu kötüye kullanan bir sürü insan var. Bir sürü sayabilirim böyle olayları. Kadına şiddete karşıyız, erkeğe şiddete de karşıyız. Şiddete ve insanlık dışı olayların hepsine karşıyız. Ama ortada tarafların sağlığı açısından bir şeyleri netleştirmek istediğimizde boş linçlere kalkışmayın.
İlk olarak bu bir prim veya linç kalkışması değil.
İkincisi ben konu hakkında herhangi bir fikir veya beyan belirtmedim zaten konunun ilk mesajında da yazdım.
Üçüncüsü madem bu olay/olaylar için konuşuyorsunuz GENELLEME YAPAMAZSINIZ.
Ben @Strasza nın yaptığı genellemeye tepki verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca ben falan feminist değilim kadın bana küfür etsin sövsün saysın haklı diyim. Ben yersiz yapılan önyargı ve genellemenin karşısındayım.
Ayrıca sizin söylediğiniz olaylarında karşısındayım. Kadın beni taciz etti diye bağırıp dövdürmeye çalışıyor da olabilir , hasmı olabilir , alacak verecek olabilir olabilir de olabilir sonuçta konunun aslı belli değil. Genelleme yapmak hoş değil.
SİZİN DEYİMİNİZLE BOŞ GENELLEME.

Son düzenleme:

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Ben nerede genelleme yaptım ki. Bütün kadınlar böyle mi dedim? Ama öyle durumlar da yaygın ondan bahsettim. Ünlüler söz konusu olunca daha da yaygın. Ben de kadınım, beni bile kavga etmek zorunda bıraktılar ağız burun kırmak zorunda kaldım. Erkekler gibi değiller, erkekler en iyi arkadaşlarım oldu hep. Ama kadın seni ayakta öper haberin olmaz, yüzüne öyle bir konuşur ki son çare çarparsın. Nasılsa kadınım bana vuramaz kafasında oluyorlar. Erkek ile kadının kavgası daha adaletsiz tabi güç farkı var. Ama ben gözünün yaşına bakmam madem eşitiz, öyle iftira yalan dolan konuşup ben kadınım demek olmuyor :d

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
İlk olarak bu bir prim veya linç kalkışması değil.
İkincisi ben konu hakkında herhangi bir fikir veya beyan belirtmedim zaten konunun ilk mesajında da yazdım.
Üçüncüsü madem bu olay/olaylar için konuşuyorsunuz GENELLEME YAPAMAZSINIZ.
Ben @Strasza nın yaptığı genellemeye tepki verdim.

Ayrıca ben falan feminist değilim kadın bana küfür etsin sövsün saysın haklı diyim. Ben yersiz yapılan önyargı ve genellemenin karşısındayım.
Ayrıca sizin söylediğiniz olaylarında karşısındayım. Kadın beni taciz etti diye bağırıp dövdürmeye çalışıyor da olabilir , hasmı olabilir , alacak verecek olabilir olabilir de olabilir sonuçta konunun aslı belli değil. Genelleme yapmak hoş değil.
Anladım kardeşim eyvallah aynı şeylerden bahsediyoruz sonuç olarak. Umarım bu rezillikleri hep beraber aşarız.
Ayrıca @Strasza kelimeyi tam doğru kullanmamış olabilir ama demeye çalıştığı şey gayet açık, eminim o da farkındadır.
Birkaç yanlış üslûp ve kelimeden dolayı yanlış anlaşılmalar olmuş burda hepimiz aynı doğruluk ilkeleri üzerinde ilerlemek istiyoruz. Benden bu kadar, kalın sağlıcakla. :)

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bunlar hassas konular , bir şeyi dile getirmeden önce iki kez düşünülmesi , düzgün telaffuz edilmesi lazım. Ben burda cinsiyetçi olarak değil insan olarak yaklaşıyorum. Benim gözümde bu olaylar Kadın , Erkek değil kişilerdir.
Anlaşılan düşünce aynı ama düşünceye yaklaşım farklılığından anlaşmazlık olmuş.

Anladım kardeşim eyvallah aynı şeylerden bahsediyoruz sonuç olarak. Umarım bu rezillikleri hep beraber aşarız.
Ayrıca @Strasza kelimeyi tam doğru kullanmamış olabilir ama demeye çalıştığı şey gayet açık, eminim o da farkındadır.
Birkaç yanlış üslûp ve kelimeden dolayı yanlış anlaşılmalar olmuş burda hepimiz aynı doğruluk ilkeleri üzerinde ilerlemek istiyoruz. Benden bu kadar, kalın sağlıcakla. :)
İyi geceler.

Ben nerede genelleme yaptım ki. Bütün kadınlar böyle mi dedim? Ama öyle durumlar da yaygın ondan bahsettim. Ünlüler söz konusu olunca daha da yaygın. Ben de kadınım, beni bile kavga etmek zorunda bıraktılar ağız burun kırmak zorunda kaldım. Erkekler gibi değiller, erkekler en iyi arkadaşlarım oldu hep. Ama kadın seni ayakta öper haberin olmaz, yüzüne öyle bir konuşur ki son çare çarparsın. Nasılsa kadınım bana vuramaz kafasında oluyorlar. Erkek ile kadının kavgası daha adaletsiz tabi güç farkı var. Ama ben gözünün yaşına bakmam madem eşitiz, öyle iftira yalan dolan konuşup ben kadınım demek olmuyor :d
Mesele kavgayla , yumrukla , sopayla çözülmez. Savaşmak bazen etkili ama en son çaredir ki böyle bir mesele içinde savaşacak mısın oda ayrı bir soru :). Adalet var , yargı var , hukuk var. Bunlar varken kavga dövüş yapılmaz. (Kendini savunma kısmı ayrı bir mesele tabii ki)
Kadınlara o kadar acımayın.
burada kullandınız , en azından anlam buraya kayıyor çünkü genelleme yapıyorsunuz.

Neyse dediğim gibi bir takım yanlış anlaşılmalar olmuş , benden bu kadar. Umarım akıllarda bir boşluk kalmaz konu ile ilgili.

Son düzenleme:

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Ozan güven sevdiğim bir oyuncu ama böyle bir olay ile gündeme gelmesi çok üzücü bir durum,açıklama yapmış ama pek inandırıcı değil

Böyle birşey var ise adamlığa sığmaz,geçmiş olsun gözü çok kötü olmuş

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Çok hassas bir konu ama olay abartılmışta olabilir. Kadına şiddette karşıyız hepimiz gibi ama birisi beni 1 saat dövse ben sanırım hem bayılırım hemde 1 göz morarması yaşamam. Kendi aralarında Türk hukuk sistemi doğru kararı verecektir

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bu durumum iç işini kimse bilemez ikisinden başka. Şiddet var ise elbette kabul edilemez durum

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Çok hassas bir konu ama olay abartılmışta olabilir. Kadına şiddette karşıyız hepimiz gibi ama birisi beni 1 saat dövse ben sanırım hem bayılırım hemde 1 göz morarması yaşamam. Kendi aralarında Türk hukuk sistemi doğru kararı verecektir
Kadının gözü kanlanmış ve sadece yüzünü görüyoruz burada

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Kadının gözü kanlanmış ve sadece yüzünü görüyoruz burada
Çok hassas konular. Kadına şiddet ve çocuklar. Çok çabuk propaganda ve polemik yaratabilecek konular yorum yapmak bile sakıncalı olabilir. Olayın iç yüzünü bilmiyoruz belki ozan Güven e iftira da atılmak isteniyor olabilir. O yüzden dedim ya Türk hukuk sistemi doğru kararı verecektir diye

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hep bazı konuları kendi üzerime düşünüyorum benim sevgilim beni ne kadar sinirlendirse zoruma gidecek maksimum şeyleri yapsa o ortamdan ardından sevgilimden ayrılırdım yıl olmuş 2020 hala sorunlar şiddetle mi çözülüyor, hiç gelişemeyen sığırlar hâlâ var olması üzdü.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Birde şöyle düşünün biri size ağıza alınmayacak laflar ediyor sakin kalamıyor ve her 2 tarafta saldırgan konuma yükseliyor, bunun neticeleri ne olabilir?kaldı ki konu yargı da şu an, ben şiddetin her türlüsüne karşıyım ama dünyada bir ton olay oluyor nasıl düzelticez.