GTA5

Bu konuyu okuyanlar

kartezyen38

Asistan
Reaksiyon puanı
50
arkadaşlar gta5 i epic den yükledim. Ama tıkladıktan sonra Rockstar Games'e bağlanıyor diyor ve sonrası yok. kendi kendine kapanıyor,anlamadım?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Dosyaları doğrulamayı denediniz mi? Belki indirme sırasında bir problem yaşanmış olabilir.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
yapmıştım fakat sizin için bir daha deniyorum.
Tekrar denemenize gerek yok, bazıları belgelerde bulunan Onedrive bulutunda ki Rockstar klasörünü ve oyunu kaldırıp tekrar yükleyerek çözmüş, işin tuhaf olan yanı bu kişiler oyunu doğrulamış ve kaldırıp yüklemiş fakat belgelerde bulunan "Rockstar" klasörünü silmediği için sorun çözülmemiş, bu klasörü silerek çözmüşler... Bir de oyunu kaldırmadan sadece bu klasörü silerek deneyin bakalım.

Mehmet.habil

Asistan
Reaksiyon puanı
35
rockstar gamesten çıkış yapmış olabilir bir bak sonra epic games üzerinden oyuna girmeyi dene

kartezyen38

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ciddiye alma onu :D (!) koymuşum bak .d
gördüm'de neden böyle bir yorum yaptın anlayamadım :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

rockstar gamesten çıkış yapmış olabilir bir bak sonra epic games üzerinden oyuna girmeyi dene
Denedim zaten.
Tekrar denemenize gerek yok, bazıları belgelerde bulunan Onedrive bulutunda ki Rockstar klasörünü ve oyunu kaldırıp tekrar yükleyerek çözmüş, işin tuhaf olan yanı bu kişiler oyunu doğrulamış ve kaldırıp yüklemiş fakat belgelerde bulunan "Rockstar" klasörünü silmediği için sorun çözülmemiş, bu klasörü silerek çözmüşler... Bir de oyunu kaldırmadan sadece bu klasörü silerek deneyin bakalım.
Deniyorum.

Olmadı :(

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Elimizde bir log dosyası vs. bulunsa iyi olurdu, alttaki yolu takip edip log dosyası olup olmadığına bakabilir misiniz?
Kod:
C:\Users\USERNAME\Documents\Rockstar Games\Launcher

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Yolunu belirttiğim klasöre girip "launcher.log" dosyasını bizimle paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Screenshot_2.jpg

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Amacımız kayıtları incelemek, launcher ile ilgili bir hata varsa orada yazacaktır.

Mehmet.habil

Asistan
Reaksiyon puanı
35
1.Rockstar Games Launcher'ı çalıştırın ve Settings'e girin.
2.Buradan My installed games altında Grand Theft Auto V'i göreceksiniz. Oyunu seçin. Verify game file intregrity karşısında "Verify Integrity" butonuna tıklayın.
3.Oyunun dosyalarının doğrulama işlemi başlayacaktır. Eksik dosya varsa bu işlem sonunda indirilir.
Alıntı...

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bilgisayarınızın gereksinimleri kötü ise GTA 5'i açmıyor olabilir.

kartezyen38

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bilgisayarınızın gereksinimleri kötü ise GTA 5'i açmıyor olabilir.
kötü değil

Pc özellikleri nedir paylaşabilir misiniz?
amd ryzen 5 3600
gtx 2060
16 gb ddr4 ram
tuf gaming anakart

2.Buradan My installed games altında Grand Theft Auto V'i göreceksiniz. Oyunu seçin. Verify game file intregrity karşısında "Verify Integrity" butonuna tıklayın.
3.Oyunun dosyalarının doğrulama işlemi başlayacaktır. Eksik dosya varsa bu işlem sonunda indirilir.
Alıntı...
deneyeceğim teşekkürler

Amacımız kayıtları incelemek, launcher ile ilgili bir hata varsa orada yazacaktır.
bir sorun yazmıyor

Alıntı...
İnstalled olarak görünmüyor ve Buy Game diyor (önceden Start with Epic diyordu) ve ayarlardan Rockstar'a ait oyunları bul dediğimde de görmüyor.

Oyun - GTA5
Bu soruınu çözdüm buradan yeni sorun için konu açtım.

Son düzenleme: