Son dakika… Benzine zam geldi

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 12 kuruş zam yapıldı. Benzin fiyatına pazartesi günü de 24 kuruş zam gelmişti.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 12 kuruş zam yapıldı.

EPGİS@trepgis

https://twitter.com/trepgis/status/1275790666103238656

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

25/06/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 12 KRŞ/LT

pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.
https://twitter.com/intent/like?tweet_id=1275790666103238656

Benzinin litre fiyatı şu an İstanbul’da 6.39 TL’den Ankara ve İzmir’de ise ortalama 6.46 TL’den satılıyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
En son arabayı sattım yeni araba arıyom diyordun hocam :D Aracın yoksa benzin derdinde yok...
Şuan zaten onun için göbek atıyorum ya, aracım olmadığı için. Yoksa gara gara düşünüyor olacaktım. Velespit alacağım ben, suyumu içtim mi tamam gider.. :p

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Salgın tavan yaptığı zaman indirdiler çünkü benzin alan yoktu :D Şimdi herkes aracını kullanmak zorunda hoop geri yukarı. Biraz da kulağımın arkası.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Arz/Talep ilişkisi, düştüğü zaman da hayrına düşürmediler ki zaten.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Arz/Talep ilişkisi, düştüğü zaman da hayrına düşürmediler ki zaten.

Aynen arz/ Talep muhabbetine gene 7 TL leri görecek gibi akaryakıt

Üstüne korona zamanı Rusya-Amerika ve Suudi Arabistan arasında bir petrol restleşmesi vardı hepsi üretimi artırdı bir süre. Sonra ne olduysa anlaştılar :( O inatlaşmada uzasa piyasaya petrol arzı fazla olacağı için fiyatlar bir nebze düşebilirdi.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 12 kuruş zam yapıldı. Benzin fiyatına pazartesi günü de 24 kuruş zam gelmişti.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 12 kuruş zam yapıldı.

Benzinin litre fiyatı şu an İstanbul’da 6.39 TL’den Ankara ve İzmir’de ise ortalama 6.46 TL’den satılıyor.

Ben Pazartesi Muğla'dan İzmir'e gitgel yaptım aynı gün içerisinde mis gibi 6.21'den aldım 2 kere kurşunsuz benzini. Opet çalışanları zaten alın benzini gidin zam yapılacak dediler

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Aynen arz/ Talep muhabbetine gene 7 TL leri görecek gibi akaryakıt

Üstüne korona zamanı Rusya-Amerika ve Suudi Arabistan arasında bir petrol restleşmesi vardı hepsi üretimi artırdı bir süre. Sonra ne olduysa anlaştılar :( O inatlaşmada uzasa piyasaya petrol arzı fazla olacağı için fiyatlar bir nebze düşebilirdi.
Libya işi olursa çok güzel olur, bakalım neler göreceğiz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ben Pazartesi Muğla'dan İzmir'e gitgel yaptım aynı gün içerisinde mis gibi 6.21'den aldım 2 kere kurşunsuz benzini. Opet çalışanları zaten alın benzini gidin zam yapılacak dediler

Litrede 12 kuruş zam ile :D Batarmışın iyi ki almışın. erkenden benzini
50 Litre depoda 5 TL kar yapar temizinden 1 çay içmişindir yolda :D

Libya işi olursa çok güzel olur, bakalım neler göreceğiz.

Daha o işin yolu uzun. 10-15 seneyi bulur. Oralarda petrol aranacakta bulunacakta çıkarılacakta oraya tesis kurulacak ham petrolü işlemek için ana karada tesis kurulacak hepsi paraya bakıyor.
( Baksana halen içimizde Libyada ne işimiz var diyenler var. ) Orada kazanımları 2023 yılında iktidar değişir Libyadan çeker herşeyi biz bu anlaşmayıda Amerika- Yunanistan ve İsrail'in istediği gibi tekrar imzalıyoz deyip geride verebiliriz Türkiye'de herşey olabilir...

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Daha o işin yolu uzun. 10-15 seneyi bulur. Oralarda petrol aranacakta bulunacakta çıkarılacakta oraya tesis kurulacak ham petrolü işlemek için ana karada tesis kurulacak hepsi paraya bakıyor.
( Baksana halen içimizde Libyada ne işimiz var diyenler var. ) Orada kazanımları 2023 yılında iktidar değişir Libyadan çeker herşeyi biz bu anlaşmayıda Amerika- Yunanistan ve İsrail'in istediği gibi tekrar imzalıyoz deyip geride verebiliriz Türkiye'de herşey olabilir...
Doğu Akdeniz var Libya var bunların tamamlanması gerekiyor, bunları yarıda bırakacak iktidar gelirse ben yavaştan başka ülkelere yelken açarım. Amerika ile eş dost olması kolay, dediğim yerlerden elini çeken iktidar ekonomiyi vs. uçurur ama bağımsızlığını da Amerika'ya İsrail'e satar. Mecliste görüyoruz, bunu yapacak ilk insan belli.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Arkadaşlar bu arada duymuşsunuzdur haberi. Avrupalılar turizmde Türkiye'yi tehlikeli olarak görüyorlar. Tehlike falan olduğu yok. Her şey petrol meselesi. Libya Türklerin eline geçecek korkusuyla abuk subuk şeyler yapıyorlar.