Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

• Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkuversus

Mizuru
    Emektar
    Reaksiyon puanı
    13,135

Tys23

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    1,229
    Forumdan ayrıları 4 sene oldu ama hiçbir değişiklik yok Ufuk abi ve conficker hariç :) Forum hala yavaş açılıyor.Xenforo'ya geçildiğinden beri arayüz sürekli yavaş :(
    Mesaj otomatik birleştirildi:

Atatürk PP'si vardı sizde, nereye gitti :D.
    Gif'di o 2015'den beri çalışmayı durdurmuş , kaldırdım :) Hala açtığım laptop konularından millet bana sosyal medyadan ulaşıyor :)

utkuversus

Mizuru
    Emektar
    Reaksiyon puanı
    13,135
    Forumdan ayrıları 4 sene oldu ama hiçbir değişiklik yok Ufuk abi ve conficker hariç :) Forum hala yavaş açılıyor.Xenforo'ya geçildiğinden beri arayüz sürekli yavaş :(

Gif'di o 2015'den beri çalışmayı durdurmuş , kaldırdım :) Hala açtığım laptop konularından millet bana sosyal medyadan ulaşıyor :)
    Forumda bir geçiş olmuştu bilirsiniz siz, o geçişin kalıntıları yüzünden hep. Arka Planda da çok saldırı var. Xenforoyu kökten silip yükleyeceğiz. Çok yakında :).

Tys23

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    1,229
    Forumda bir geçiş olmuştu bilirsiniz siz, o geçişin kalıntıları yüzünden hep. Arka Planda da çok saldırı var. Xenforoyu kökten silip yükleyeceğiz. Çok yakında :).
    Geçeli 5 sene oldu yav :) Forum çok ölü duruyor yav :) Okul işini halledeyim :) Dolara bağlı olarak yeni konular açarım forumu bi toplayak kendine gelsin :)

utkuversus

Mizuru
    Emektar
    Reaksiyon puanı
    13,135
    Geçeli 5 sene oldu yav :) Forum çok ölü duruyor yav :) Okul işini halledeyim :) Dolara bağlı olarak yeni konular açarım forumu bi toplayak kendine gelsin :)
    5 senedir biriken birikti, iyice zıvanadan çıktı işte hocam. Eklenti kuruluyor, sistem çöküyor :D.

crow88

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,129
    neye niyet neye kısmet derler ya ,benim işte ona döndü
    steam hesabım için şifre değiştirme yapayım derken,mail hesabımda dikkatimi çeken ,2013 yılında almış olduğum ilk hesabım varmış,unutulmuş,kıyıda kalmış,esas olan ise hesapta 2 adet oyun olması
    IL-2-Sturmovik-Cliffs-of-Dover.jpg

676056-750x750.jpg

Reaksiyon puanı
    2,554
    Sonunda şu lanet google asistanı kapatmayı başardım bir rahatlama geldi yahu.Oyun oynayamaz olmuştum nerdeyse biraz el kayıyor bişi oluyor her yerden çıkıyor.Ana ekran tuşunu kaydırınca komple devre dışı bırakma var mıdır ki varsa çok daha memnun olurum ben sadece onu bulamadım.

023

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,603
    Sonunda şu lanet google asistanı kapatmayı başardım bir rahatlama geldi yahu.Oyun oynayamaz olmuştum nerdeyse biraz el kayıyor bişi oluyor her yerden çıkıyor.Ana ekran tuşunu kaydırınca komple devre dışı bırakma var mıdır ki varsa çok daha memnun olurum ben sadece onu bulamadım.
    Nasıl Yaptın?? :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
    Google uygulamasından girip asistan ile alakalı ne varsa devre dışı bıraktım yukarı kaydırınca artık asistan kapalı aç diyor onu da tamamen kapatabilseydik harika olurdu.
    Google uygulamasını devre dışı bırak. Asistan iptal olur direk.

Bir şeyler oluyor.

Son düzenleyen moderatör:

halil gz

Öğrenci
    Reaksiyon puanı
    0
    O an için ne söylemek istiyorsanız tam buraya yazın ;)
    Bu bir kelimede olabilir uzun bir cümlede olabilir içinizi dökün rahatlayın amaç bu ;)

Edit : Oyun oynamıyoruz aloo :D :wink: evet şimdi başlıyoruz..
    selam ben yeni bir duvar kağıdı seçiyorum onu yapıorum duvar kağıdı olarak ama 20 dk falan sonra eski duvar kağıdıma geri dönüyor yardım edin lütfen

crow88

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,129
    kitaplarmı videolarmı diye soruyorlar insana
    video seyredersin kaparsın,kalırsa kalır aklında,bulursan dağ başında elektrik seyredersin.
    Kitap nedir derler,taşırsın yanında,lazım olan yerde açar okursun
    ee ama video var oradan seyredicem der ısrarla bazıları
    ,evladım
    o zaman sen mobilya kurarken,bilumun montaj yaparken ,montaj kılavuzu olarak ,video taşı yanında,pilin bitince yaparsın ara sıra kendine de şarzı.
    ne olursa olsun kitap gider her zaman önde,kazanır at boyu yarışı,alır video meraklısı el ense karışı
    elektriğin olmadığı yerde olursun walking deade rol başı,olamazsan sıkılma verirler sana figüran maaşı

M

Murat Burç

SDN Okuru
    Hayret. Ne dinliyorsunuz konusu açılmış. Tam manasıyla herhangi bir kanynaktan gelecek ne dinliyorsunuz konusu yok. Açılanlar da dizi özelinde sınırlandırılmış. Birinin atlaması lazımdı buraya :D

Toprak Kokusu

⛓️
    Reaksiyon puanı
    6,033
    "Sdn forum çok kötü"
    " Sdn'den kurtuluyorum artık"
    "Bıktım Sdn'den"
    "Çok kasıyor, gidiyorum ben bu forumdan"
    "Sdn'den çok kasan bir forum yok"
    "Sdn Berbat"
    "İğrenç burası"
    "Berbat bir yer Sdn"
    "Sdn'den Nefret Ediyorum"
    "Görüşürüz Sdn"

Yav Kardeşim, sevmediysen tamam, ona bir şey diyen yok. Özgürsün, gel, git, yaz, yazma, sev, sevme. Karışan olur mu sanki faydalı bilgiler yazan birine? Biz sevdik sen sevmediysen sevmedin, başımızın üstünde yerin var. Sevmedin ve çıkış yaptın hesaptan, ve giriş yapmadın bir daha. Böyle olsa cidden başımızın üstünde yerin var, iyi akıllı insansin sen, sen gibisi zor bulunur. Ama sırf sevmedin diye ilan-ı nefret'e ne gerek var? Sevmedin tmm ki Kimse zorla sevdirecek değil zaten. Bu neyin kafası? Gidiyorsan sessizce git yani, zaten cidden iyi izler bıraktıysan unutan olmaz. Konu açıp da "gidiyorum burdan, yetti artık" yazmakla kimse sizi güzel yad etmez. Güzel iz bırakmak zor iş değil arkadaşlar, deneyin bir olur mu?
    Gidişlerini yas günümüz falan mı ilan etmemizi bekliyorlar? Ya da tören falan mı düzenleyelim gidiyorlar diye? Anlam verememek sadece benim sıkıntım mi cidden ? "Gitme, yapma" dememizi beklemez değil mi kimse? Bekleyeceklerini sanmıyorum zaten ? Ama çok güzel izler bırakmışsindir AMENNA "Gitme" diyenler olur zaten. Ben de dedim birine "Gitme" diye, denemez değil güzel izler bıraktıysan neden olmasın ki? Fragmanda herkes güzel de filminiz güzel değil. Fragman yapar gibi "Gidiyorum buradan, görüşmemek üzere" diye bir kafayla konular açıpta, daha sonra "Aslında gitmeyecektim, size acıdım, bensiz yapamazsiniz diye gitmiyorum"
    demek hangi kafanin mantığı cidden? Forumu alaya aldığın sürece seni ciddiye alan olur mu Kardeşim?
    Şu da var. Yav madem gidiyorsun tamam elveda etmek istedin, durumuna yazarsın "gidiyorum" diye. Ama sırf birkaç kişiye ters düştü diye, sırf modlardan biriyle anlaşamadi diye, sırf "keyfi birazcık yerinden oynadi" diye etmediğiniz lafı bırakmamaniz ileri zekalılığın kaçıncı seviyesi? Birkac insan için bin insana laf atıyorsan sen önce o terbiyeni gözden geçir bence. Biraz aklını kullan, yan etkisi yok cidden. Sadece fragmaniniz olay kardeşim, filminizle alakası yok. Ettiği lafın ardında durmuyor ki kimse! Yerine getiremeyecegin sözü ne diye söylersin be MÜBAREK Insan!! "Neymiş aktiflik yokmuş, neymiş cok kasıyormus forum, neymiş burası çok iğrenç bir yer'mis"
    Yav Güzel Kardeşim; Seveceksen eksisiyle artısıyla adam gibi sev, sevmeyeceksen amenna, git yani bu kadar boş laf edeceğine. Zorla sevdirme olayı bu devirde kimseye işlemez. Yaş 12 13 14, gelmiş yaşının iki katı insanlara, o insanlarin emeklerine laf atıyor. Çocuksunuz diye umursamayıp geçerler belki ama aile terbiyesi almış insan her halinden belli olur. 7 sinde ne ise 70inde o olur. 5 yaşındaki çocuk bile öğretmenine yıl sonu gidip de eleştiri yapmaz, hediye almak ister. Sizi 5 yaşındaki çocuklarla kiyaslanacaginizi düşündürecek kadar boş işlerle uğrasacaginiza gidin bari pubg mubg oynayın. Gidin faydalı işlerle uğraşın desem yapmayacağınizi bile bile böyle diyorum. Pubg oynamak sizin için daha hayırlı bir iş haline gelmiş, hadi gidin oyun oynayın siz, İnsanlarla/İnsanların Emekleriyle Oynamayin
    "" " Yarası Olmayan Gocunmasin Riva Ediyorum" ""

023

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,603
    "Sdn forum çok kötü"
    " Sdn'den kurtuluyorum artık"
    "Bıktım Sdn'den"
    "Çok kasıyor, gidiyorum ben bu forumdan"
    "Sdn'den çok kasan bir forum yok"
    "Sdn Berbat"
    "İğrenç burası"
    "Berbat bir yer Sdn"
    "Sdn'den Nefret Ediyorum"
    "Görüşürüz Sdn"

Yav Kardeşim, sevmediysen tamam, ona bir şey diyen yok. Özgürsün, gel, git, yaz, yazma, sev, sevme. Karışan olur mu sanki faydalı bilgiler yazan birine? Biz sevdik sen sevmediysen sevmedin, başımızın üstünde yerin var. Sevmedin ve çıkış yaptın hesaptan, ve giriş yapmadın bir daha. Böyle olsa cidden başımızın üstünde yerin var, iyi akıllı insansin sen, sen gibisi zor bulunur. Ama sırf sevmedin diye ilan-ı nefret'e ne gerek var? Sevmedin tmm ki Kimse zorla sevdirecek değil zaten. Bu neyin kafası? Gidiyorsan sessizce git yani, zaten cidden iyi izler bıraktıysan unutan olmaz. Konu açıp da "gidiyorum burdan, yetti artık" yazmakla kimse sizi güzel yad etmez. Güzel iz bırakmak zor iş değil arkadaşlar, deneyin bir olur mu?
    Gidişlerini yas günümüz falan mı ilan etmemizi bekliyorlar? Ya da tören falan mı düzenleyelim gidiyorlar diye? Anlam verememek sadece benim sıkıntım mi cidden ? "Gitme, yapma" dememizi beklemez değil mi kimse? Bekleyeceklerini sanmıyorum zaten ? Ama çok güzel izler bırakmışsindir AMENNA "Gitme" diyenler olur zaten. Ben de dedim birine "Gitme" diye, denemez değil güzel izler bıraktıysan neden olmasın ki? Fragmanda herkes güzel de filminiz güzel değil. Fragman yapar gibi "Gidiyorum buradan, görüşmemek üzere" diye bir kafayla konular açıpta, daha sonra "Aslında gitmeyecektim, size acıdım, bensiz yapamazsiniz diye gitmiyorum"
    demek hangi kafanin mantığı cidden? Forumu alaya aldığın sürece seni ciddiye alan olur mu Kardeşim?
    Şu da var. Yav madem gidiyorsun tamam elveda etmek istedin, durumuna yazarsın "gidiyorum" diye. Ama sırf birkaç kişiye ters düştü diye, sırf modlardan biriyle anlaşamadi diye, sırf "keyfi birazcık yerinden oynadi" diye etmediğiniz lafı bırakmamaniz ileri zekalılığın kaçıncı seviyesi? Birkac insan için bin insana laf atıyorsan sen önce o terbiyeni gözden geçir bence. Biraz aklını kullan, yan etkisi yok cidden. Sadece fragmaniniz olay kardeşim, filminizle alakası yok. Ettiği lafın ardında durmuyor ki kimse! Yerine getiremeyecegin sözü ne diye söylersin be MÜBAREK Insan!! "Neymiş aktiflik yokmuş, neymiş cok kasıyormus forum, neymiş burası çok iğrenç bir yer'mis"
    Yav Güzel Kardeşim; Seveceksen eksisiyle artısıyla adam gibi sev, sevmeyeceksen amenna, git yani bu kadar boş laf edeceğine. Zorla sevdirme olayı bu devirde kimseye işlemez. Yaş 12 13 14, gelmiş yaşının iki katı insanlara, o insanlarin emeklerine laf atıyor. Çocuksunuz diye umursamayıp geçerler belki ama aile terbiyesi almış insan her halinden belli olur. 7 sinde ne ise 70inde o olur. 5 yaşındaki çocuk bile öğretmenine yıl sonu gidip de eleştiri yapmaz, hediye almak ister. Sizi 5 yaşındaki çocuklarla kiyaslanacaginizi düşündürecek kadar boş işlerle uğrasacaginiza gidin bari pubg mubg oynayın. Gidin faydalı işlerle uğraşın desem yapmayacağınizi bile bile böyle diyorum. Pubg oynamak sizin için daha hayırlı bir iş haline gelmiş, hadi gidin oyun oynayın siz, İnsanlarla/İnsanların Emekleriyle Oynamayin
    "" " Yarası Olmayan Gocunmasin Riva Ediyorum" ""
    cidden iki kelimenin yerini karıştırdığım için mi yaptın bunu aeufjhsfjsg
    edit: ha pardon başkasına da gömçürmüşün.

Toprak Kokusu

⛓️
    Reaksiyon puanı
    6,033
    cidden iki kelimenin yerini karıştırdığım için mi yaptın bunu aeufjhsfjsg
    edit: ha pardon başkasına da gömçürmüşün.
    Son cümlemi iyi okuyun rica ediyorum. İki kelimeyi karıştırtiniz diye yazmadım tabi ki, yani yapmadığınız işse üstünüze alınmayın lütfen ?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
    Reaksiyon puanı
    864
    Ya içimizi mi döküyoz forum içinde forum mu açıyoz ya!!!!!!!!!!

023

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,603

Toprak Kokusu

⛓️
    Reaksiyon puanı
    6,033
    Her şeye rağmen hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam edersin.
    Bunun adı "Pes etmek" değil "Olgunlaşmak" tir...

Hayat bir bisiklete binmek gibidir,
    Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz... (Claude Pepper)

023

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,603
    Her şeye rağmen hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam edersin.
    Bunun adı "Pes etmek" değil "Olgunlaşmak" tir...

Hayat bir bisiklete binmek gibidir,
    Pedalı çevirmeye devam ettiğiniz sürece düşmezsiniz... (Claude Pepper)
    hayat herşeydir.

herşeye benzettiniz çünkü

023

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,603
    windows 10 neden 4,6 gb.

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...