Tp Link Modemi Router Yapma

Bu konuyu okuyanlar

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba archer vr 300 kullaniyorum memnun degilim modemimden asus modem alicam yeni aldigimi modem olorak kullanip tp linki router olarak kullanicam asus alicigagim modem bu
Tp linki nasil router yapicam router ozelligi var sizce direk acces pointmi alim napmaliyim modem acayip kotu 400 tl para verdik 2 oda otede cekmiyor eskisini asagi kata koyucam biri beni aydinlatabilirmi

Zexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Asus modemlerinde, TP-link farkı yok. Keenetic modem öneririm telefon uygulaması üzerinden kontrol ve usb girişi var. Keenetic modemlerin güvenlik tarafında kusuru yoktur. Asus DSL-N16 modemden Keenetic Omni DSL modem daha iyi kadar yeteneklidir.

invizibıl ninja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşım, sen Asus'a bak. Asus, TP-LINK, Zyxel bunlar güvenilir markalar. TP-LINK ürünü için servise başvurdunmu? Bu Keenetic markası çok şişiriliyor ve sanırım paralı hesaplardan yapılıyor bunlar; birkaç yerde yazıldı. Gerçek kullanıcı yorumları daha farklı. Bilindik ve kalıcı markaları tercih etmeni tavsiye ederim.

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşım, sen Asus'a bak. Asus, TP-LINK, Zyxel bunlar güvenilir markalar. TP-LINK ürünü için servise başvurdunmu? Bu Keenetic markası çok şişiriliyor ve sanırım paralı hesaplardan yapılıyor bunlar; birkaç yerde yazıldı. Gerçek kullanıcı yorumları daha farklı. Bilindik ve kalıcı markaları tercih etmeni tavsiye ederim.
300 tl civari onerebilecegin router varmi ben zyxel almayi dusunuyorum daha tp linkin yanindan gecmem ya asus yada zyxel

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
VR 300 den nasıl performans alamadınız? TP-Link'in en iyi modelleri arasında bulunuyor. Bence önce desteği arayın bağlansınlar ya da yönlendirsinler.

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
VR 300 den nasıl performans alamadınız? TP-Link'in en iyi modelleri arasında bulunuyor. Bence önce desteği arayın bağlansınlar ya da yönlendirsinler.
Bilmiyorum haci bizim evdemi sorun var modemdemi anlamadim sorun var dedim bana kanal ayarini felan yaptirdilar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bilmiyorum haci bizim evdemi sorun var modemdemi anlamadim sorun var dedim bana kanal ayarini felan yaptirdilar

Kanal ayarı ile düzelmediyse altyapı sorunu olabilir, önce bunu belirlemekte yarar var bence fazla gereksiz maliyet olmaması açısından.

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kanal ayarı ile düzelmediyse altyapı sorunu olabilir, önce bunu belirlemekte yarar var bence fazla gereksiz maliyet olmaması açısından.
Yok altyapim iyi modem cikim gucu yetersiz sadece ondan memnun degilim bizim ev birde dublex bide kolon fazla oyuzden buyuk ihtimal

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
O zaman ya menzil genişletici temin edin ya da evinize Mesh sistemi kurun.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Evde var ama oyun oyanmiyor sadece sosyal medyada gezmek icin oyun oynamak icin onerebilecegin varmi

Menzil genişletici gücü oyun için yetmeyebilir, oyun için kablolu bağlantı ya da daha güçlü bir router.

invizibıl ninja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ev dublex ve oyun diyorsan mutlaka mesh sistemlere bakmanı öneririm. veya powerline adaptör. diğer her şey boşa para harcama olur. ayrıca VR300 için mutlaka TP-LINK teknik desteğe başvur. web sitesinde canlı destek hattı var, onu dene. ama katlı evlerde modem değiştirerek sorunu çözemezsin. markayla ilgili değil. onun için mesh WI-FI veya powerline adaptör bak derim. şu iki modeli incelemeni öneririm:

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ev dublex ve oyun diyorsan mutlaka mesh sistemlere bakmanı öneririm. veya powerline adaptör. diğer her şey boşa para harcama olur. ayrıca VR300 için mutlaka TP-LINK teknik desteğe başvur. web sitesinde canlı destek hattı var, onu dene. ama katlı evlerde modem değiştirerek sorunu çözemezsin. markayla ilgili değil. onun için mesh WI-FI veya powerline adaptör bak derim. şu iki modeli incelemeni öneririm:
Malesef okadar butcem yok suan daha yeni modem aldim ilerleyen zamanda dedikleri almayi dusunuyorum