İkinci el xr

Bu konuyu okuyanlar

hknbbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar merhaba yarın inşallah ıosa geçiyorum , temiz bir 2.el XR 64 gb buldum ve yarın elden teslim almayı düşünüyorum , sizce satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Reaksiyon puanı
6,425
Arkadaşlar merhaba yarın inşallah ıosa geçiyorum , temiz bir 2.el XR 64 gb buldum ve yarın elden teslim almayı düşünüyorum , sizce satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?
Kırık varmı telefon çalışıyormu telefonun her özelliği çalışıyormu bide app store a gir çakmaysa ve yabancı dilde bir appstore açılır

Reaksiyon puanı
6,425
Bide şunu *#06# yazıp telefonun telefon bölümüne yazıp telefonun imeisibi sorgulattır oranda çakma veya kaçak olduğu görülür

hknbbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
18 ay garantisi varmış , fatura da isticem ordan da belli olabilir

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Cihaz temiz kullanılmışmı? Sorunsuz mu? İyice kontrol et.Bide imei numarasını sorgula.

hknbbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Cihaz temiz kullanılmışmı? Sorunsuz mu? İyice kontrol et.Bide imei numarasını sorgula.
Iosa bılmıyorum . temız kullanıldığını teyit etmek için pil sağlığı ,ekran vs haric nelere bakabilirim ?

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
kamerasına bak flaşı çalışıyormu bak

Soettie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bana kalırsa pil sağlığına bakman çok iyi olacaktır bildiğimiz üzere pil sağlığı cihazın performansı için ilk etkenlerden birisi daha sonrasında kasayı ekranı inceleyebilirsin. bu arada cihazın pili hiç değişmemişse ve pil sağlığı alındığı güne göre iyiyse telefon çok zorlanmamıştır çünkü aile bireylerimden birisi iphone6 kullanıcısı ilk alındığı günden itibaren kullanmakta ve pil sağlığı%85 civarında kendisi zorlamadan kullanmakta lakin benim gibi aktif kullanıcı cihazın sağlığını 1 yıl içerisinde ciddi oranda azaltabilir tabi bu dediklerim cihazın pili değişmemişse için

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Bulunduğun şehirde eğer bir Apple yetkili servisi varsa orada check up yaptır.