steamdan indirilmiş oyun dosyaları ile epic games e adapte edilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

enesado1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşımda steam den inmiş gta5 var ben de bu ücretsiz olan epic gamesten üyelik aldım ve 95 gb yükleyecek kadar sağlam netim yok ondan alacağım oyun dosyalarını epic games e adapte edip oynanabilir mi bilgisi olan varsa bilgilendirir mi ?

41korfezli41

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bende aynı soruya cevap arıyorum. Arkadaşımın steam hesabından GTA V oynuyordum oyunu indirmiştim yani şimdi epic gamesteki kendi hesabımdan oynamak istiyorum bir daha indirmemek için ne yapmalıyız?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Oyunu indirme yerini seçerken gta 5'in olduğu klasörü deneyin.

originde öyle yapıyordum başka oyunlar için

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bende aynı soruya cevap arıyorum. Arkadaşımın steam hesabından GTA V oynuyordum oyunu indirmiştim yani şimdi epic gamesteki kendi hesabımdan oynamak istiyorum bir daha indirmemek için ne yapmalıyız?
Bir arkadaş Crack indirmiş, silmeden Epic Games üzerinden indirmeyi başlatınca 33GB indirdiğini söylemişti. Sende steam üzerindeki GTA V kurulu olduğu klasöre inecek şekilde seçersen olabilir.
arkadaşımda steam den inmiş gta5 var ben de bu ücretsiz olan epic gamesten üyelik aldım ve 95 gb yükleyecek kadar sağlam netim yok ondan alacağım oyun dosyalarını epic games e adapte edip oynanabilir mi bilgisi olan varsa bilgilendirir mi ?
Sizde arkadaşınızdan alıp indirirken o klasörü seçerseniz olabilir.

zexslayers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gta 5 klasörünü arkadaşından aldıktan sonra epic games indir giriş yap gta 5 indirmesini başlat sonra başladıktan 1-2 dakika sonra durdur ve epic gamesi tamamen kapat daha sonra gta 5 klasörünü epic gamesin açtığı klasöre yapıştır. epic gamesi tekrar aç ve doğrulasın umarım işine yarar bir dene bakalım