bilgim dışında fecabook business managere üye yapılmışım

Bu konuyu okuyanlar

jeremy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. bir kaç gün önce pc'de facebook hesabıma bakarken 2 ayrı business managere üye olduğumu gördüm. business managerin ne olduğunu bilmiyorum. isimlere tıkladığımda ikisine de yönetici atanmışım. bunları silmeye çalıştım. fakat hesapları silemedim. hesaplardan birinin silinme işleminde olduğu yönünde mesaj var. fakat diğerinde yöneticilikten çıkarıldığım için hiç bir şekilde işlem yapamıyorum. gruptan veya üyelikten çıkma diye bir bölüm de göremedim. facebook la nasıl iletişim kuracağımı da bilemiyorum. açmadığım bu iki hesaba kim nasıl beni üye açmış bilemiyorum. facebook hesabımın şifreini değiştirdim ve 2 kademeli girişe ayarladım. bana bu konuda yardımcı olurmusunuz Screenshot_4.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    11.9 KB · Görüntüleme: 169
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    149.1 KB · Görüntüleme: 162
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    142.9 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Selam arkadaşlar. bir kaç gün önce pc'de facebook hesabıma bakarken 2 ayrı business managere üye olduğumu gördüm. business managerin ne olduğunu bilmiyorum. isimlere tıkladığımda ikisine de yönetici atanmışım. bunları silmeye çalıştım. fakat hesapları silemedim. hesaplardan birinin silinme işleminde olduğu yönünde mesaj var. fakat diğerinde yöneticilikten çıkarıldığım için hiç bir şekilde işlem yapamıyorum. gruptan veya üyelikten çıkma diye bir bölüm de göremedim. facebook la nasıl iletişim kuracağımı da bilemiyorum. açmadığım bu iki hesaba kim nasıl beni üye açmış bilemiyorum. facebook hesabımın şifreini değiştirdim ve 2 kademeli girişe ayarladım. bana bu konuda yardımcı olurmusunuz
E postana illaki bir mesaj gelmistir hani geliyoya "......Hesabinda oturum acilmistir bu hesab sizin degilse tiklayiniz" buna benzer bir mesaj gelmesi lazim

jeremy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E postana illaki bir mesaj gelmistir hani geliyoya "......Hesabinda oturum acilmistir bu hesab sizin degilse tiklayiniz" buna benzer bir mesaj gelmesi lazim
Böyle bir mesaj ne telefona ne de emaile geldi. hesap ukraynadan açılmış. email adresi görünüyor. ama büyük ihtimal fake hesap. şu ana kadar herhangibir işlem yapılmamış. ama insan tedirgin oluyor.

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Böyle bir mesaj ne telefona ne de emaile geldi. hesap ukraynadan açılmış. email adresi görünüyor. ama büyük ihtimal fake hesap. şu ana kadar herhangibir işlem yapılmamış. ama insan tedirgin oluyor.
bence zarari olmaz seni bi gruba da eklemis olabilirler