Epic Games GTA 5'i hızlı indirmek

Bu konuyu okuyanlar

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Eğer GTA 5 oyununu daha önce bilgisayarınıza kurduysanız, Epic Games üzerinden tekrar tüm dosyaları indirmenize gerek yok.

1.Adım: Epic Games üzerinden GTA 5 indirmesini başlatın ve ardından iptal edin.
2.Adım: Oluşan Epic Games/GTA 5 klasörünü bilgisayarınızda bulun.
3.Adım: Sahip olduğunuz eski GTA 5 dosyalarını Epic Games'in oluşturduğu GTA 5 klasörünün içine kopyalayın.
4.Adım: Epic Games'e giriş yapıp GTA 5 indirmesini başlatın (Dosya doğrulaması veya 1-2 GB boyutunda indirme yapacaktır).

Forumlarda bu tarz çok konu gördüğüm için basit çözüm yolunu sizlere anlatmaya çalıştım.

Son düzenleme:

Pogoue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Size çok minnettarım şu Türkiye altyapısının berbatlığı arasından gelip elimden tuttunuz çok teşekkür ederim.''Bazı kahramanlar pelerin takmaz.''

Pogoue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam paradır garajdaki arabadır aynı şeyler gelecekmidir sizce onlinede ki para felan direktmen aynı dosyaları yüklüyoruz?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hocam paradır garajdaki arabadır aynı şeyler gelecekmidir sizce onlinede ki para felan direktmen aynı dosyaları yüklüyoruz?

Epic Games'in vaat ettiği herşey gelecektir. Eski GTA 5'in bağlı olduğu Rockstar hesabı yerine yeni Rockstar hesabı kullanılmalı ki çakışma olmasın.

Adsız.png

Son düzenleme:

Pogoue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam özür dilerim son sorum olarak sayın bunu kuzenin rockstar hesabından giriyordum onun dosyaları atıyorum şuanda epic gamese yeni rockstar hesabı açsamda içinde gta5 satın alınmış olmayacak aynı dosyaları atmam aynı online ve single oynayacağım anlamına mı gelir lütfen bunda yardımcı olun aynı dosyaları atmama rağmen farklı hesap nasıl oluşturabilirim?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hocam özür dilerim son sorum olarak sayın bunu kuzenin rockstar hesabından giriyordum onun dosyaları atıyorum şuanda epic gamese yeni rockstar hesabı açsamda içinde gta5 satın alınmış olmayacak aynı dosyaları atmam aynı online ve single oynayacağım anlamına mı gelir lütfen bunda yardımcı olun aynı dosyaları atmama rağmen farklı hesap nasıl oluşturabilirim?

Hangi hesabın dosyalarını attığının bir önemi yok. Yeni Rockstar hesabı oluşturup GTA 5'i yeni hesabına bağladığında istediğinde şekilde online, single player oynayabilirsin. Bunun için ilk GTA 5 indirmesinin tamamlanması gerekiyor. Rockstar Games Social Club

berkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar epic games ten gta 5 i yüklüyordum 94 gb olarak gözüküyordu 57 gb falan indirdim o sırada pc kapandı daha sonra pc yi yeniden açtım epic games e girdiğimde indirilenlere girip yüklemeyi devam ettirirken bu durumla karşılaştım. Acaba yine 75 gb mı indirmem gerekiyor bu duruma göre anlamadım. Bilenler yardımcı olabilir mi ?

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Arkadaşlar epic games ten gta 5 i yüklüyordum 94 gb olarak gözüküyordu 57 gb falan indirdim o sırada pc kapandı daha sonra pc yi yeniden açtım epic games e girdiğimde indirilenlere girip yüklemeyi devam ettirirken bu durumla karşılaştım. Acaba yine 75 gb mı indirmem gerekiyor bu duruma göre anlamadım. Bilenler yardımcı olabilir mi ?
Konu Açsana!