CSGO Rank Sistemi Karışıklığı

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
CSGO da herkesin bildiği gibi 10 maç kazanınca rank alıyorsunuz ben dün 10. Maçımı kazandım silver 1 olmayı beklerken silver 4 oldum iki tane sorum var
•DİREK SİLVER 4 e NASIL GEÇTİM
•BUNDAN SONRA NEYE GÖRE RANK ATLAYACAM

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Direkt olarak vuruşlara, aldığınız kille vs. bakıyor ona göre rank atıyor diye biliyorum. Ben hep silver.. :)

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Sen ilk rankını almışsın o zaman . Ilk rankın silversa muhtemelen yakında silver 3 lerin2 leri görürsun ardarda 6 maç kazanırsan rank atlarsın işte

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Sen ilk rankını almışsın o zaman . Ilk rankın silversa muhtemelen yakında silver 3 lerin2 leri görürsun ardarda 6 maç kazanırsan rank atlarsın işte
Evet işte dediğim gibi ilk rankım şaşırdım ilk silver 4 çıktığım için ilk rankın silversa demişsiniz başka ne olucaktı ki anlayamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt olarak vuruşlara, aldığınız kille vs. bakıyor ona göre rank atıyor diye biliyorum. Ben hep silver.. :)
Teşekkürler cevabınız için :)

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Evet işte dediğim gibi ilk rankım şaşırdım ilk silver 4 çıktığım için ilk rankın silversa demişsiniz başka ne olucaktı ki anlayamadım

Teşekkürler cevabınız için :)
Bazen oynayışınıza bağlı olarak daha yüksek ranklardan başlayabiliyorsunuz.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Bu saydıklarınızın yanında elde edilen skorlarda kafadan vurma oranınız, kaç kere öldüğünüz, kaç asist yaptığınız, kaç kere bomba kurduğunuz, kaç EDO aldığınız ve kaç bomba çözdüğünüz de çok önemli. Sadece maç kazanmak yetmez.
Eğer bu saydıklarımdan bir kaçını sizinle eşdeğer oyunculardan daha iyi yaptıysanız silver 1'e değil, silver 4'e atmıştır.
Son olarak aslında totalde kaç puan kazandığınız önemli. Skor tablosunda toplam puanınız yazıyor

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Bu saydıklarınızın yanında elde edilen skorlarda kafadan vurma oranınız, kaç kere öldüğünüz, kaç asist yaptığınız, kaç kere bomba kurduğunuz, kaç EDO aldığınız ve kaç bomba çözdüğünüz de çok önemli. Sadece maç kazanmak yetmez.
Eğer bu saydıklarımdan bir kaçını sizinle eşdeğer oyunculardan daha iyi yaptıysanız silver 1'e değil, silver 4'e atmıştır.
Son olarak aslında totalde kaç puan kazandığınız önemli. Skor tablosunda toplam puanınız yazıyor
Anladım çok teşekkür ederim

Bazen oynayışınıza bağlı olarak daha yüksek ranklardan başlayabiliyorsunuz.
Teşekkürler