Loris Karius Beşiktaş'la sözleşmesini feshetti

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Loris Karius, Beşiktaş'taki sözleşmesini feshettiğini açıkladı. Karius Instagram hesabından "Bugün Beşiktaş ile olan sözleşmemi feshettim. Bu şekilde bitmesi utanç verici ama şunu bilmelisiniz ki sorunları problem çıkarmadan çözmek için her şeyi denedim. Aylar boyunca çok sabrettim ve yönetimle sürekli konuştum. Aynı şeyler geçen yıl da olmuştu. Maalesef bu problemi çözmeyi bile denemediler. Hatta maaş kesintisiyle alakalı yardım önerimi reddettiler." şeklinde açıklama yaptı.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Loris Karius, Beşiktaş'taki sözleşmesini feshettiğini açıkladı. Karius Instagram hesabından "Bugün Beşiktaş ile olan sözleşmemi feshettim. Bu şekilde bitmesi utanç verici ama şunu bilmelisiniz ki sorunları problem çıkarmadan çözmek için her şeyi denedim. Aylar boyunca çok sabrettim ve yönetimle sürekli konuştum. Aynı şeyler geçen yıl da olmuştu. Maalesef bu problemi çözmeyi bile denemediler. Hatta maaş kesintisiyle alakalı yardım önerimi reddettiler." şeklinde açıklama yaptı.

ben gerçekten çok özüldüm aslında son maçlarda hafif toparlamıştı ama çok büyük umutlarla transfer etmiştik ve u kadar düşük performans sergilemesi beni yıktı aslına bakarsan kötü kaleci değil iyi olduğu maçlar var iyi oldu mu çok iyi kötü oldu mu da çok kötü genel olarak kötüydü ama bence 1-2 sene daha kalsaydı başarısının artacağına inanıyordum ama bunun garantisi yoktu.Kısacası bekleneni karşılamadı ama aslında çok iyi bir kaleci gerçekten çok üzüldüm dediğim gibi biraz daha kalsaydı toparlanabilirdi bence