P Smart 2019 mu, Oppo A5s mi ?

Hangisi daha hızlı(sağlam)

• Huawie P Smart 2019

Kullanılan: 5 62.5%
  • Oppo A5s

Kullanılan: 1 12.5%
  • Realme 5İ

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
197
Arkadaşlar AVMler kapalı olduğu için hala telefon alamadım internettende sipariş etmedim..1500TL bütçem var. Yüksek grafikli oyun oynayan bi insan değilim..(telefon önermesseniz sevinirim)

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar AVMler kapalı olduğu için hala telefon alamadım internettende sipariş etmedim..1500TL bütçem var. Yüksek grafikli oyun oynayan bi insan değilim..(telefon önermesseniz sevinirim)
Psmart 2019 yazılım tarafı daha güncel ve daha iyi bir işlemciye sahip

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Abim P Smart 19 kullanıyor, çıldırıyor. Kullanırken zırt pırt sorun çıkarıyor. Ben de bazen alıyorum deli gibi kasıyor. Kesinlikle alma. Sorundan kullanamaya vakit bulamazsın. Son Android 10 güncellemesinden sonra adeta öldü telefon.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

Dostum yaklaşık bir buçuk yıl olacak P Smart 2019 kullanıyorum. Çok şükür bu güne kadar ne performansında ne bataryasında bir sorun yaşamadım. En son android 10 güncellemesini alınca daha stabil çalışmaya başladı bile diyebilirim. Telefonumda Pubg ve Cod oynayabiliyorum. Sosyal medya yoğun kullanıyorum. Kamerayla çok işim yok ama vasatın üstü diyebilirim fotoğraf kalitesi. Kesinlikle tavsiye ederim. hatta sormak istediğin ne varsa bu telefonla ilgili bana sorabilirsin:)

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bence ikisini de boşver redmi note 8 al alamazsan da p smart pro iş görür

Reaksiyon puanı
197
Dostum yaklaşık bir buçuk yıl olacak P Smart 2019 kullanıyorum. Çok şükür bu güne kadar ne performansında ne bataryasında bir sorun yaşamadım. En son android 10 güncellemesini alınca daha stabil çalışmaya başladı bile diyebilirim. Telefonumda Pubg ve Cod oynayabiliyorum. Sosyal medya yoğun kullanıyorum. Kamerayla çok işim yok ama vasatın üstü diyebilirim fotoğraf kalitesi. Kesinlikle tavsiye ederim. hatta sormak istediğin ne varsa bu telefonla ilgili bana sorabilirsin:)
Özelden bi konuşalım reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevmiyorum

Reaksiyon puanı
10
Performansının çok yüksek olduğunu biliyorum ama huawie veya oppo veya samsung tercih ediyorum
Evet olabilir bende öyleyim samsung severdim şimdi xiaomi seviyorum fikirler değişebiliyo

Oppo A5s değilde A5 2020 daha iyi olur

Reaksiyon puanı
197
Evet olabilir bende öyleyim samsung severdim şimdi xiaomi seviyorum fikirler değişebiliyo

Oppo A5s değilde A5 2020 daha iyi olur
A5 2020'yi düşünüyordum birazcık zam geldi o yüzden vazgeçtim fiyatı geri düşerse onu tercih ediceğim