Malwarebytes Sürekli Virüs Bulması hata mı?

Bu konuyu okuyanlar

Remsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Hafta önce de bulmuştu temizlemiştim. Şimdi shareit vb. gibi bilindik uygulamalar indirdim. Tekrar yazılım taraması yapayım dedim pup ve malware buldu regedit de birde bir klasör de. Onun dışında bir tek udeler indirmiştim bir de sandboxie. bunlardan olacağını zannetmiyorum. İndirdiğim dosyaları sandboxie de açıyorum. Bu tarz şeye denk gelen var mı?

Pup bulduğu yer
PUP.Optional.InstallCore HKCU\Software\csastats

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Uzun zamandır Malwarebytes kullanıyorum. Bu tarz olaylara rastlamadım. Bilgisayarımda korsan uygulamaya pek yer vermem açıkçası. Bu sebeple çok nadiren bir şey buluyor program. O da kayıt defteri ile alakalı bazı şeyler. Güvenirliğine yüksek oranda inandığım bir program kendisi. Bulduğu her şey de virüs olmuyor zaten. Bazen normal anti-virüs programlarının bulamadığı ama arka planda çalışıp sistemi aşırı yoran zararlı yazılımları da buluyor.

Remsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır Malwarebytes kullanıyorum. Bu tarz olaylara rastlamadım. Bilgisayarımda korsan uygulamaya pek yer vermem açıkçası. Bu sebeple çok nadiren bir şey buluyor program. O da kayıt defteri ile alakalı bazı şeyler. Güvenirliğine yüksek oranda inandığım bir program kendisi. Bulduğu her şey de virüs olmuyor zaten. Bazen normal anti-virüs programlarının bulamadığı ama arka planda çalışıp sistemi aşırı yoran zararlı yazılımları da buluyor.
Ücretsiz Versiyonu Yeterli Mi Korumak Adına?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ücretsiz Versiyonu Yeterli Mi Korumak Adına?
Öğrenciler için kampanyası var. 4 yıl üyelik toplamda 5 dolar. Öğrenciyseniz bu avantajdan yararlanın derim. Onun ücretsiz sürümü ile pro sürüm arasında süre farkı var diye biliyorum sadece. Yani ücretsiz sürüm de iyi koruma sağlıyor ama geçici süreliğine diye biliyorum.