Acayip Sinirlenirseniz ne yaparsıniz

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Benim bir tane milattan kalmış klavye var onu kullanmıyorum ama evde duruyor (ps2 portlu eski klavye) ona dalarım ve hala kırılmadı kırılana kadar öyle devam sonra ne yaparım bilmem ben ir yerlere dalınca rahatlıyorum :D

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,877
ben duygularıma hakim olamayıp aynı anda hem ağlayıp hem gülerek gördüğüm en değersiz şeye dalıyorum (genelde sinirlendiren kişi ya da şey olur)
sinirli halim tam bir joker
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada sinirliyken gözüm hiç birşey görmez

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Kötü konuşurum. (Küfürde edebiliyorum maalesef) Öyle bir şey yapamayacağım biriyse ortamı terk ederim konuşmam?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,139
Sinirliyken elindekinin ucuz mu pahalı mı olduğu hesabını yapabiliyorsan sinirli değilsindir Usain! :)
Kardeşime kızarım. Sonra telefona bakıp o kadar etmez derim. :D
A3'te değerini düşünmeden fırlattım. Duvara geldi, yazık oldu. :p

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Bu konuda hiç iyi değilim, maalesef. Çok öfkelenirim. Eğer durum ciddiyse ağzımı da bozabiliyorum. :( Genelde kapı veya duvar 3-4 yumruk ilk başta. Sonra terasa çıkıp boks torbası. Bunu yapmazsam atamıyorum.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,552
Hatırlayabilirsem ve yapabilirsem bi su ile elimi yüzümü yıkarım hatta aslı bunun abdest alıp sabır dilemektir. Ama çoğu zaman sabır çekmek ve kendini teskin etmek ile yetiniyorum. Çok zor anlar yaşanabiliyor ve kıyamet de kopabiliyor :D

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Hiçkimseye cevap vermem.

Mobilya otelyesinde çalışırken müdür Türk'dü. Yeni telefonlar alıp sinirlendimi duvarda patlatırdı. Bir defasında Son model HTC telefon almıştı nasıl duvarda patlattı bir görseniz içim cız etti varya.
Ama HTC telefonunu baya beğenmişti :(

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Peki burda özel şeyleriniz neden yazıyorsunuz.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Odam’a gidip yalnız kalırım veya arabayı alıp dışarı çıkarım sakin bir yerde yalnız kalırım. Kısacası kimseyi kırmamak için yalnız kalacağım yer ararım. İnsanların kalbini kırmak kolay ama o kırdığın kalbi tamir etmek zor.

Son düzenleme:

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,244
En yakınım bile olsa bağırarak bastıra bastıra küfürler ederim aynı zamanda masaya veya duvara sağlam yumruklar. Bunlardan sonra evdeki ses sisteminden son ses müzik açıp bağıra bağıra rap söylerim. Yarım saatin ardından tekrar pamuk gibi olurum :)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Peki burda özel şeyleriniz neden yazıyorsunuz.
Özel? Çok da özel bir soru değil bence:)
@Toprak_Kokusu sen napıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Odam’a gidip yalnız kalırım veya arabayı alıp dışarı çıkarım sakin bir yerde yalnız kalırım. Kısacası kimseyi kırmamak için yalnız kalacağım yer ararım. İnsanların kalbini kırmak kolay ama o kırdığın kalbi tamir etmek zor.
?En doğrusu ama aile içinde özellikle kardeşime karşı hiç tutamıyorum kendimi ? Dışarda da susar içime atarım en fazla kırmamak için.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,120
@epsilon06 Ben sinirlenince sanirim hiç ağzım bozulmadı. Birkaç argo söylerim ama küfretmem hiç. (bir kere acayip acelem vardı, vakit dardı, sinirliydim. Ütü yapıyordum sinirden elim ayağıma dolaşınca yüksek sesle ütüye sadece küfür diye bagismisligim vardır.)
Sinirlenince olabildiğince insanlardan uzaklaşirim.
Oturur tesbih çekerim bazen üşenmezsem abdest alırım.
Vsvsvs...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
@epsilon06 Ben sinirlenince sanirim hiç ağzım bozulmadı. Birkaç argo söylerim ama küfretmem hiç. (bir kere acayip acelem vardı, vakit dardı, sinirliydim. Ütü yapıyordum sinirden elim ayağıma dolaşınca yüksek sesle ütüye sadece küfür diye bagismisligim vardır.)
Sinirlenince olabildiğince insanlardan uzaklaşirim.
Oturur tesbih çekerim bazen üşenmezsem abdest alırım.
Vsvsvs...
Darısı bize o zaman, ben çok ağır konuşuyorum, kufretmesem bile (ki etmem, etmem icin zıvanadan çıkarmaları lazım) çok kırıcı konuşurum veya yumruklu kavgaya girerim (daha doğrusu çalışırım).

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Darısı bize o zaman, ben çok ağır konuşuyorum, kufretmesem bile (ki etmem, etmem icin zıvanadan çıkarmaları lazım) çok kırıcı konuşurum veya yumruklu kavgaya girerim (daha doğrusu çalışırım).
Kavgayı başlatan taraf olmam ve kolay tahrik olan yapıda biri değilim ama gözüm döndüğünde yapacaklarımı ben bile tahmin edemiyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Kavgayı başlatan taraf olmam ve kolay tahrik olan yapıda biri değilim ama gözüm döndüğünde yapacaklarımı ben bile tahmin edemiyorum.
İstesemde kavga edemeki zaten, en son lisedeyken boks kursuna giderdim. Simdi ne fiziğim ne gücüm el verir buna.