PS4 satıp XBOX One S'e geçmek

Bu konuyu okuyanlar

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Herkese merhaba, PS4'ün fiyatları uçmuşken elimdeki PS4'ü çıkarıp yeni bir XBOX One S almak istiyorum. Kafam biraz karışık ve sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce mantıklı mı? Çünkü PS4'ün fiyatları düşecek yakın zamanda. PS5 gelecek çünkü. Aynı zamanda Playstation Türkiye'nin saçma sapan politikalarından ve bizi köle gibi görmesinden bıktım. XBOX'la daha mutlu olacağımı düşünüyorum. Aklımda PS4'ümü en az 3000 TL civarında satmak var. Kırık değil ve FİFA 20 dijital olarak içinde var. Kılcal çiziği dahi yok. Özenli bakarım eşyalarıma. O yüzden en az 3000 TL'ye satabileceğimi düşünüyorum. 500 GB Slim model bu arada. Sizin fikirleriniz nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ps4 fiyatları uctu ama xbox fiyatlarıda yerinde durmadı işin doğrusu yeni cihaz bulmadan elindekini satma açıkta kalırsın.

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Ps4 fiyatları uctu ama xbox fiyatlarıda yerinde durmadı işin doğrusu yeni cihaz bulmadan elindekini satma açıkta kalırsın.
Aklımda şunu: https://www.hepsiburada.com/microso...olu-3-on-yuklu-oyun-njp-00033-p-HBV00000NGAW6
veya şunu almak var: https://www.hepsiburada.com/microso...olu-3-on-yuklu-oyun-njp-00033-p-HBV00000NGAW6
Yanına da bir de FİFA 20 alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece bu geçişi yapmak mantıklı mı onu düşünüyorum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bu cihazlarda cd yok haberin olsun sadece dijital kod ve mağazadan oyun indirebilirsin ek olarak birde 3200 den indi yazmışlar o fiyata xbox x alınıyordu fiyatları iyice takip et ikinci el fiyatlarınada bak uygun olanı gözüne kestir ikinci el düşünürsen dolandırıcı lar çoğaldı elden teslim bakın

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Bu cihazlarda cd yok haberin olsun sadece dijital kod ve mağazadan oyun indirebilirsin ek olarak birde 3200 den indi yazmışlar o fiyata xbox x alınıyordu fiyatları iyice takip et ikinci el fiyatlarınada bak uygun olanı gözüne kestir ikinci el düşünürsen dolandırıcı lar çoğaldı elden teslim bakın
Tamamdır çok teşekkür ederim. Şu an bir anda uzaklaştım XBOX'tan :D

Sucux Fan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ps5 beklemek daha mantıklı ama Ps5 çıktığı zaman fiyatı çok uçuk olur deniyor. Bence Ps4'te kal.