Laptop Kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

alibjk1903183

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar , laptop kamerası arızalı oldugundan yeni bir kamera bağlantısı yapmak istiyorum. ancak dahili kamera gibi bilgisayara tanıtmak istiyorum. böyle birşey mümkün müdür? bir programda kullanmak üzere laptopun kemrasına ihtiyacım var . nasıl bir çözüm önerirsiniz. yardımcı olursanız memnun olurum.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Merhaba arkadaşlar , laptop kamerası arızalı oldugundan yeni bir kamera bağlantısı yapmak istiyorum. ancak dahili kamera gibi bilgisayara tanıtmak istiyorum. böyle birşey mümkün müdür? bir programda kullanmak üzere laptopun kemrasına ihtiyacım var . nasıl bir çözüm önerirsiniz. yardımcı olursanız memnun olurum.
Harici bağlayacağın kameranın driverlerini yükleyince dahili kamera gibi tanır zaten. Ama bilgisayarın bozuk kamerasının driverlerini de kaldırman gerek.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Harici olarak bağladığın kamerayı varsayılan olarak ayarlarsan hiç bir sorun olmaz.
Kısaca harici Cam'i tak driverlarını yükle ve kullanmaya başla.

alibjk1903183

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki elimde dslr makine var . bu fotograf makinesi varsayılan olarak tanıtılır mı bilgisayara. çünkü sadece 2 gün için lazım . üst kalite webcamler çok pahalı. çözüm yolu öneriniz var mı .