Monster mı escalıbur mu

Bu konuyu okuyanlar

Gudfadır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Garanti ömür kullanışlık kalite açısından hangisi daha avantajlı sizce 2 sinide kullanmadığım için bilemiyorum

Hasan Burus

Sadece bildiğim konular hakkında yazarım.
Reaksiyon puanı
108
Ben Excalibur G770 modelini kullanıyorum. Memnunum. Ancak ikisini karşılaştırmak için donanım özelliklerini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Ben Excalibur G770 modelini kullanıyorum. Memnunum. Ancak ikisini karşılaştırmak için donanım özelliklerini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.
Bu mesajı herkesin duyması gerekiyor ki herkes casper duşmanı olmuş. :D

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Garanti ömür kullanışlık kalite açısından hangisi daha avantajlı sizce 2 sinide kullanmadığım için bilemiyorum
Benim tercihim birazda monster den yana olacaktır o da şu yüzden forumlarda casperden çok şikayet aldığım için tabi kullananda memnunmuş Hasan Burus ' un dediği gibi fakat kalite olarak monster 1-2 adım önde gibi benim için tabi donanın özellikleri de göze alınması gerek .
Fakat bana bire bir aynı iki sistem koysan monstere kayarım gibi biraz :D
fakat fiyat olarak exalibur daha uygun diye biliyorum .

Gudfadır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
5500-5800 fiyat dolaylarında ki modellerle ilgileniyorum donanım olarak aynı ekipmanları içeriyorlar buradaki koyasım daha çok ömür ve garanti üzerine

Hasan Burus

Reaksiyon puanı
108
Bu mesajı herkesin duyması gerekiyor ki herkes casper duşmanı olmuş. :D
Yıllardır süregelen bir düşmanlık var. Excalibur'dan önce de Capser Nirvana kullanıyordum. İkisinden de memnunum. Excalibux G770'in kasa yapısı oldukça sağlam. Egzoz ise arka kısımda. Yani el yakma gibi bir şey hiç olmuyor. Kendi fanı da bilgisayarı soğutmaya yetiyor.

Hasan Burus

Reaksiyon puanı
108
5500-5800 fiyat dolaylarında ki modellerle ilgileniyorum donanım olarak aynı ekipmanları içeriyorlar buradaki koyasım daha çok ömür ve garanti üzerine
Benim sahip olduğum G770, muadili Monster'a göre daha uygun fiyatlıydı. Tercih sebeplerimden biri de oydu. Her ikisinde de 2 yıllık garanti var. Ama bildiğim kadarıyla Monster ömür boyu bakım garantisi veriyor. Bu bir avantaj.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Delil koymaya çalışalım arkadaşlar kardeşimiz bir sonuca varmak istiyor ve öznel düşüncelerle yönlendirmeye çalışmayalım monster neden mesela ? çok ismini duyduğumuzdan mı ?
öyle olmasın lütfen iyi günler .
Aslında biraz ön yargı da var. Örneğin birçok kişi Casper laptop ile sorun yaşayıp internete yazıyor. Dolayısıyla marka iyi bir izlenim bırakmıyor.
Geriye de tek şık kaldığına göre, Monster demekte haklı.