Everest Router Kuramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Oxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar
Everest EWR-521N4
bu router modelini kuramıyorum.Nedeni Hiçbir şekilde bilgisayarımla bağlantı kurmuyor.Kablosuz ve Kablolu denedim fakat
olmuyor.Cihaz da sadece Açık olduğunu gösteren tuşun ışığı yanıyor.Ne yapmalıyım?İnternette herşeye baktım fakat sorunum
kurulumu yapmak değil.BİLGİSAYARIMA ROUTERİ BAĞLAMAK...
yazanlara şimdiden teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
  • 4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
  • 5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
  • 6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.
  • Forum Kuralları

• Beğen
Reactions: Oxy

Oxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
  • 4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
  • 5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
  • 6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.
  • Forum Kuralları
ilk kez kullanıyorum bu nedenle bu hatayı yaptım.Herşeyi denedim ama çözüm bulamadım...