Burnum çok kötü

Bu konuyu okuyanlar

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar burnum oldukça kemerli ve çok düşük, yaşımda küçük napacam bilemedim?
İsteyene özelden foto atabilirim

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Nefes almani engellemiyorsa bırak kalsın ?
Tin suresi 4. ayet;
"Biz insanı en güzel biçimde yaratmışızdır."

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Kimse kusursuz değildir. En yakışıklı ya da en güzel kızın bile bir fiziksel kusuru oluyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
18 yaşının üstündeysen maddi olarakta ameliyat olmak sıkıntı değil üstünede benim canım yanmaz korkmam diyorsan ameliyat ol o zaman ne diyek :)

Her şey psikolojik zaten sen burnunu beğenmedikten sonra bütün forum çok güzel burnun var desekte sen kafada ameliyat olmayı kafana koyduysan olacaksındır.
Benim 2 kuzenim oldu burun Amerilayatı hadi birisi gerçekten az büyük ve kemerliydi. Diğerinin bence gayet güzel bir burnu vardı ama kan tutmasına rağmen ameliyattan korkmasına rağmen güzellik için oldu ameliyat.

BossTeach

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kimse kusursuz değildir. En yakışıklı ya da en güzel kızın bile bir fiziksel kusuru oluyor.
Ama çözülebilecek çözmek istiyorum çünkü gerçekten takıntılı bir insanım, biliyorum iyi bir huy değil ama elimden birşey gelmiyor

GürkanBay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Nefes almana engel ise ameliyat ol derim tek sorun büyüklük ise eskilerin dediği gibi ''Burnu büyük olanın aklı büyük olur'' de geç :))

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Burun ameliyatları oldukça zor oluyor. Özellikle ameliyattan sonraki süreç zor. Ameliyat olmayı düşünüyorsanız mutlaka paraya kıyıp iyi bir doktor seçmelisin yoksa iş daha da kötü olabilir.