Abime Samsung Galaxy M30S Almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Herkese selamlar. Abime 2000 TL bütçe ile Samsung un sitesinden almayı planlıyoruz. Sizce alınmalı mı? Migros da geçerli 200 TL indirim kodu hediyesi ile birlikte.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Alınabilir bir c4 pardon telefon. SAmoled ekran, 6000 mAh batarya (c4 niyetine) Galaxy m30s'i diğer rakiplerinden ayıran başlıca özellikler.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Herkese selamlar. Abime 2000 TL bütçe ile Samsung un sitesinden almayı planlıyoruz. Sizce alınmalı mı? Migros da geçerli 200 TL indirim kodu hediyesi ile birlikte.
Abin oyun için alacaksa 100-200 daha ekleyip Meizu 16th alması bence daha mantıklı.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
bence xiaomilerin malzeme kalitesi berbat en azından benim gördüğüm bu
Benim birkaç akrabam 2. yada 3. defa xiaomi serisinden telefon aldılar. bence iyi bi telefon. bende şöyle Bi üstten bakmıştım. ama öyle diyorsanız 2. defa birdaha düşünüp araştırayim...

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Biraz beklerseniz realme 5 pro tekrar 1600 tl bandına düşecektir onu alabilirsiniz

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
@Drift King babam m10 kullanıyor ama ona göre iyi Bi telefon. (bence Tabi öyle değil) m30 da birisinde görmüştüm oda güzeldi. m30s de iyidir. aklınız Ona yattiysa büyük Bi sorun çıkartmaz diye düşünüyorum m30s

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Biraz beklerseniz realme 5 pro tekrar 1600 tl bandına düşecektir onu alabilirsiniz
Ne zaman düşecek peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Drift King babam m10 kullanıyor ama ona göre iyi Bi telefon. (bence Tabi öyle değil) m30 da birisinde görmüştüm oda güzeldi. m30s de iyidir. aklınız Ona yattiysa büyük Bi sorun çıkartmaz diye düşünüyorum m30s
Bende A10 var ondan beri Samsung istiyor hem bütçesine alacağı en iyi telefon.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ya ben zamanında onlara rn7 yi çok dedim de
Herkes kafasının dikine gidiyor...

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Ne zaman düşecek peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende A10 var ondan beri Samsung istiyor hem bütçesine alacağı en iyi telefon.
hocam piyasayı belirlemiyorum ? ülkenindurumu da belli şuan net bir şey silemem ama aceleniz yoksa bekleyin

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
xiaomi düşünmez misiniz peki?

Ya bu xiaomiden biz hiç memnun kalmadık aldığımıza alacağımıza ? Samsungu oldum olası sevmem ama en azından daha kaliteliridir babama xiaomi aldık telefon sürekli sim kartı görmüyor çoğy yerde çekmiyor arasan ulaşamıyorsun telefonla konuşurken kapanıyor. Normalde ön yargılı değilimdir ama beni bile nefret ettirdi kendinden tabi muhtemelen o modele vs özgü bir şey olabilir ama tekrar Samsungcu oldum galiba:) Çin malından uzak durmalı diğerleride orda üretiliyor olsada...

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ya bu xiaomiden biz hiç memnun kalmadık aldığımıza alacağımıza ? Samsungu oldum olası sevmem ama en azından daha kaliteliridir babama xiaomi aldık telefon sürekli sim kartı görmüyor çoğy yerde çekmiyor arasan ulaşamıyorsun telefonla konuşurken kapanıyor. Normalde ön yargılı değilimdir ama beni bile nefret ettirdi kendinden tabi muhtemelen o modele vs özgü bir şey olabilir ama tekrar Samsungcu oldum galiba:) Çin malından uzak durmalı diğerleride orda üretiliyor olsada...
xiaomi hakkında hiç duymadiklarimi duyuyorum şimdi.... ?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
xiaomi hakkında hiç duymadiklarimi duyuyorum şimdi.... ?
Maalesef çok sıkıntı çekiyoz tekrar al diyoruz da kabul de etmiyor inat ediyor :) Bunu internetten almıştık bir daha internete de güvenmeyiz gidip görüp alsın normal teknoloji mağazasından? Nasip işi tabi tüm hepsi kötü değildir ama bu sorun çok canımızı sıktı.Annemin asus telefonunda arka kamera başta güzeldi şimdi bulanık çekiyor hemde baya kötü yüzler belli olmuyor düzelmedide.Ama o idare ediyor da aramalarda hat çekmemesi çok gıcık bir sorun.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Maalesef çok sıkıntı çekiyoz tekrar al diyoruz da kabul de etmiyor inat ediyor :) Bunu internetten almıştık bir daha internete de güvenmeyiz gidip görüp alsın normal teknoloji mağazasından? Nasip işi tabi tüm hepsi kötü değildir ama bu sorun çok canımızı sıktı.Annemin asus telefonunda arka kamera başta güzeldi şimdi bulanık çekiyor hemde baya kötü yüzler belli olmuyor düzelmedide.Ama o idare ediyor da aramalarda hat çekmemesi çok gıcık bir sorun.
Oyle inatçı telefonlara denk gelmedim hamdolsun.
Geçmiş olsun size de.
@Drift King xiaomi yi tamamen eleyelim bence

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Dolphin Emulator'de ortalama başarı göstereceğini düşünüyorum. :)

Onun dışında biraz daha yüksek cihaz alabilirsin. Bütçe nedir @Drift King?