Hangisini seçmeliyim

• Başak iletişim

Kullanılan: 0 0.0%
  • Turan GSM

Kullanılan: 7 70.0%
  • Tekno Mehmet

Kullanılan: 0 0.0%
  • İstanbul Bilişim

Kullanılan: 3 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
-----Merhaba SDN forum sakinleri. Bu gün sizlere internet alışverişi ve aklı başında satıcılar hakkında soru soracağım.
-----İlk olarak. Hiç internet alışverişi yaptınızmı? Veya yaptıysanız bile bir sorunla karşılaltınızmı. Lütfen görüşünüzü aşığa bırakın.
-----İkinci sorum ise, satıcılar hakkında olacak. Benim bildiğim belli başlı iki satıcı var. Bunlardan birisi Turan GSM ve öbürküsü Tekno Mehmet. Ve bu ikiside hem sosyal platformlarda hem de mağazalarında satış yapmakta. Fakat ben bu ikisi arasında en samimi olanı Turan GSM diyebilirim.
-----Ve benim haala güvenemediğğm husus şu. İmei kaydı! Eğer telefona çakma İmei yüklerlese veya başka bir telefona da aynı İmeileri atarlarsa diye korkuyorum.
- - - - Sizin görüşlerinizi almak isterim.-----
- - Hey sen! Bu yazıyı okuduğun için çok teşekkür ederim. Lütfen bana geri dönüş yap.---

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aralarından sadece İstanbul bilişimi biliyorum onuda videolarda verdiği sponsorluk yönünden bir alışverişim olmadı ama bir sorun olucağını sanmıyorum.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
-----Merhaba SDN forum sakinleri. Bu gün sizlere internet alışverişi ve aklı başında satıcılar hakkında soru soracağım.
-----İlk olarak. Hiç internet alışverişi yaptınızmı? Veya yaptıysanız bile bir sorunla karşılaltınızmı. Lütfen görüşünüzü aşığa bırakın.
-----İkinci sorum ise, satıcılar hakkında olacak. Benim bildiğim belli başlı iki satıcı var. Bunlardan birisi Turan GSM ve öbürküsü Tekno Mehmet. Ve bu ikiside hem sosyal platformlarda hem de mağazalarında satış yapmakta. Fakat ben bu ikisi arasında en samimi olanı Turan GSM diyebilirim.
-----Ve benim haala güvenemediğğm husus şu. İmei kaydı! Eğer telefona çakma İmei yüklerlese veya başka bir telefona da aynı İmeileri atarlarsa diye korkuyorum.
- - - - Sizin görüşlerinizi almak isterim.-----
- - Hey sen! Bu yazıyı okuduğun için çok teşekkür ederim. Lütfen bana geri dönüş yap.---
İstanbul bilisim'den kesinlikle ama kesinlikle uzak dur. Biz İst. Bilisim'den a70 aldık 15 günde kargoya verilmedi iptal ettik Redmi note 8 pro aldık hepsiburada'dan 4 günde eve geldi. Turan GSM sorun çıkaracağını sanmam adamlar çok ilgili sorun çıktığında yardımcı oluyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha bide turan GSM de ömür boyu IMEI garantisi var herhalde.

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Öneri için teşekkür ederim.

Öneri için teşekkür ederim.
İstanbul bilisim'den kesinlikle ama kesinlikle uzak dur. Biz İst. Bilisim'den a70 aldık 15 günde kargoya verilmedi iptal ettik Redmi note 8 pro aldık hepsiburada'dan 4 günde eve geldi. Turan GSM sorun çıkaracağını sanmam adamlar çok ilgili sorun çıktığında yardımcı oluyorlar.

Bu önerini dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

blaxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
İstanbul Bilişim'den daha önce mağazasından ve internet sitesinden alışveriş yaptım. Mağazasında sıkıntı yok fakat internetten alırsan geç geliyor. Güvenilir bir mağaza.

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İstanbul Bilişim'den daha önce mağazasından ve internet sitesinden alışveriş yaptım. Mağazasında sıkıntı yok fakat internetten alırsan geç geliyor. Güvenilir bir mağaza.
Ne zaman aldığını sorabilirmiyim çünkü başka bir arkadaş İstanbul Bilişim battı demiş.

Ne zaman aldığını sorabilirmiyim çünkü başka bir arkadaş İstanbul Bilişim battı demiş.

Aynen bende Turan GSM derim.
Öneri için teşekkür ederim. Bende orayı düşünüyorum

İstanbul bilişimden direkt uzak durun, kalan 3 seçenek arasından Turan GSM derim.
Uyarı için sağol.

İstanbul bilişim artık BATTI! Sakın istanbul bilişimden alma.
Uyarı için teşekkür ederim

Son düzenleme:

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109

Öneri için teşekkür ederim. Bende orayı düşünüyorum

Uyarı için sağol.

Uyarı için teşekkür ederim
Hangi model cihaz düşünüyorsun.

blaxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
A70 aldım ve 13 Kasım 2019 da sipariş verdim. 27 Kasım 2019 da elime geçti şuana kadar bir sorun çıkmadı. Eğer internetten alacaksan İstanbul Bilişim yerine n11.com da TechPazar adlı satıcıdan bir arkadaşım ve bir yakınım Redmi Note 8 almıştı ve bir sorun çıkmamıştı ve bir kaç gün içinde eline ulaşıyor. Turan GSM nasıl bir fikrim yok.

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Alırsan bizide bilgilendirir misin. Bu konuya düşüncelerini yazarsan mutlu olurum. (Almaya karar verdin mi?)
Almaya karar verdim fakat bütçeyi daha biriktiremedim. Ama böyle yerleri neredeyse 6-7 aydır araştırıyorum.
İstersen araştırmalarımı paylaşabilirim.

ZuzAylı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çakma IMEI bir süre sonra kapanıyor mu merak ediyorum
Ben o kısmı araştırmadım fakat etraftan duyduğum kadarıyla ve biraz mantıkla,evindeki telefonun İmei sini arttırırsan evindeki telefon kapanmadığı gibi o telefonda kapanmamalı. Ama eğer telefonculara arttırırsan sana başka birine attığı İmei de atabilir.