Oppo vs Realme

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
197
Realme 5İ Vs Oppo A5s (aynı sekmentte değiller ama sorayım dedim)?

Son düzenleyen moderatör:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Oppo ve realme yi nerden bulmuş ki?
bir de utanmadan giriş seviyesi telefonları soruyor bu konuyu daha önce de açmıştı ve ben 200 tl daha koy RN8 al demiştim
ilk açtığı konuda Oppo A5s vardı Realme 5i yoktu onu da @AlteredTech hocam önermişti oradan bulmuş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynısını dedim olmaz dedi. Hiç yoksa Mi A3 al dedim onada olmaz dedi.
Huawei fanboyu üye de MI A3 önermişti

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
bir de utanmadan giriş seviyesi telefonları soruyor bu konuyu daha önce de açmıştı ve ben 200 tl daha koy RN8 al demiştim
ilk açtığı konuda Oppo A5s vardı Realme 5i yoktu onu da @AlteredTech hocam önermişti oradan bulmuş olabilir

Xiaomi kalitesi. Redmi 7 hayalimdi ama iş işten geçti bende.

A10 için bildiğin 64 bit Android 10 ROM u var mı? Lineage OS uyumlu mu bu telefona? Bu konu hakkında aydınlat lütfen.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Huawei fanboyu ?? sen ve senin gibi düz mantık kuranlara sadece gülüyorum.Son defa söylüyorum bidaha söylemeyeceğim.Huawei fanboyu değilim sadece bataryada rakipsiz olduğu için,sade bir arayüz önüme koyduğu için Huawei firmasına bir saygım var.Bu nickle foruma girdiğim için pişmanım.Forumda P40 tasarımını yerden yere vuran benim, P30 pronun ekran kalitesini eleştiren benim.Telefon orta seviye önerilerinde huawei orta seviye cihazları alìnmaz diyenlerden biride benim.Telefon önerilerinde Xiaomi de önerdim,Apple da önerdim,Samsung da önerdim.Benden sana bı tavsiye hayatta hiç bir konuda ön yargılı olma.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
istediğim konuyu açarım seni ilgilendirmez cevap vermek zorunda değilsin!
İstediğin konuyu açmakta özgürsün ben ona bir şey demiyorum
Demek istediğim daha önce konu açtın bende başkaları da sana yardımcı oldu yeni bir konu açmana gerek yok anlamında dedim hacım

Xiaomi mi 9 lite al pisman olmassin
o telefon ölü doğdu hocam başta bende ablama öneriyordum fiyatı uçunca önermekten vazgeçtim

Reaksiyon puanı
197
İstediğin konuyu açmakta özgürsün ben ona bir şey demiyorum
Demek istediğim daha önce konu açtın bende başkaları da sana yardımcı oldu yeni bir konu açmana gerek yok anlamında dedim hacım

o telefon ölü doğdu hocam başta bende ablama öneriyordum fiyatı uçunca önermekten vazgeçtim
Tamamdır kusura bakma

Reaksiyon puanı
197
Sorun değil benim hatam forumda herkes istediği konuyu açabilir karışmaya hakkım yok sadece senin konuyu hallettik sanıyordum RN8'e karar kıldın zannettim
ben 1 kere telefon alcam bi sıkıntı çıkmasın istiyorum sıkıntı çıkarsa başka alma gibi bi şansım yok :(

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben 1 kere telefon alcam bi sıkıntı çıkmasın istiyorum sıkıntı çıkarsa başka alma gibi bi şansım yok :(
Reis ben seni anlıyorum ve haklısın alacağın telefonun dandik olmasını istemiyorsun parasının hakkını vermesini istiyorsun bende birazcık kesenin ağzını aç diyorum kesenin ağzını aç ki adam gibi bir telefon al cortlayana kadar kullan bu arada beni yanlış anlama kesenin ağzını aç dediysem 4000-5000'e çıkma maximum 2000 üzerine çık eğer çıkabilirsen çıkamazsan da 200 tl daha koyarsın RN8 alırsın sakın gidip teknosadan alma 2000'den kitlerler sana benden söylemesi