1650 TL'ye hangi

Bu konuyu okuyanlar

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Sorunuzu çok kısıtlı sormuşsunuz.
Telefon mu istiyorsunuz bu fiyata ve sizin için nasıl özellikler olmalı?

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Note 8 hoşuma gitti sağolun

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
O zaman RN8'e bakın derim.

Aceleniz yoksa biraz bekleyip Realme 6İ'ye de bakabilirsiniz.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Type C ile gelicek:)
Yalnız helio g80 orta segmentte iyi iş yapacak gibi duruyor. Çünkü g70 in ısınma testini izledim çok çok az ısınıyor12 nm olmasına rağmen ısınma az ve sıfır takılma pubgde. G80 de g70in biraz hızlı versiyonu zaten.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yalnız helio g80 orta segmentte iyi iş yapacak gibi duruyor. Çünkü g70 in ısınma testini izledim çok çok az ısınıyor12 nm olmasına rağmen ısınma az ve sıfır takılma pubgde. G80 de g70in biraz hızlı versiyonu zaten.

Aynen, 665'le aynı seviyede sayılır.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Type-C zaten artık standart bir hale gelmeli
Yine de giriş seviyesi olduğu gerçeğini değiştirmiyor Realme'nin İ serisini alacağıma paraya kıyarım X2 veya X50 alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam Oppo Reno Z'de kullanılan MTK Helio P90 hakkında ne düşünüyorsun ?

Hiç görmedim ama 665-712 arası bir yerde diye biliyorum.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
6i 2400 bandında girer bence, sizce ne kadar fiyattan satışa çıkmalı

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hiç görmedim ama 665-712 arası bir yerde diye biliyorum.
tasarımı çok başarılı bir telefon ama 3000 tl edecek bir telefon değil özellikle ön tasarım çok iyi alt çerçeve tam ayarında orta segment cihazlarda alt çerçeveyi çok kalın yapıyorlar arka tasarımı da çok iyi kamera çıkıntısı yok kameraları direk kasanın içine gömmüşler

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
tasarımı çok başarılı bir telefon ama 3000 tl edecek bir telefon değil özellikle ön tasarım çok iyi alt çerçeve tam ayarında orta segment cihazlarda alt çerçeveyi çok kalın yapıyorlar arka tasarımı da çok iyi kamera çıkıntısı yok kameraları direk kasanın içine gömmüşler

Açıkçası bırakalım türkiyeyi, globalde dahi Oppo'nun amiral gemisi dışındaki cihazları alınmamalı bence. Kraliyet ailesi değiliz ki malzemeyi premium istiyelim. Orta segment ya da giriş seviyesi bir cihaz alıcaksak önemli olan f/p.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Açıkçası bırakalım türkiyeyi, globalde dahi Oppo'nun amiral gemisi dışındaki cihazları alınmamalı bence. Kraliyet ailesi değiliz ki malzemeyi premium istiyelim. Orta segment ya da giriş seviyesi bir cihaz alıcaksak önemli olan f/p.
Oppo'nun Find X2 dışında amiral gemisi var mı ?
Reno 2'de SD730 var ama 5000 tl buna amiral gemisi mi diyorsunuz şimdi ?
Oppo'yu bırak Huawei ve Samsung'un amiral gemisi dışındaki cihazları alınmamalı bence
Xiaomi ve Realme tarafında orta üst segment tercih edilmeli amiral gemileri çok tuzlu
OnePlus desen zaten amiral gemisi katili Apple'a hiç girmek istemiyorum

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Oppo'nun Find X2 dışında amiral gemisi var mı ?
Reno 2'de SD730 var ama 5000 tl buna amiral gemisi mi diyorsunuz şimdi ?
Oppo'yu bırak Huawei ve Samsung'un amiral gemisi dışındaki cihazları alınmamalı bence
Xiaomi ve Realme tarafında orta üst segment tercih edilmeli amiral gemileri çok tuzlu
OnePlus desen zaten amiral gemisi katili Apple'a hiç girmek istemiyorum

Reno Ace? 855+?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Oppo'nun öyle bir telefonu mu var ilk defa senden duyuyorum hoca ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi baktım Realme X2 Pro'nun birebir aynısı sadece arkaya Oppo logosunu koymuşlar
:) Bildiğim kadarıyla TR'de hiçbir kanal adını bile geçirmedi. Zaten teknolojiyi olabildiğince yabancı kaynaklardan takip ediyorum:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
:) Bildiğim kadarıyla TR'de hiçbir kanal adını bile geçirmedi. Zaten teknolojiyi olabildiğince yabancı kaynaklardan takip ediyorum:)
GSM Arena'yı tavsiye ederim 3 kişilik ekipte Angie diye bir kız var sırf onun için kanalı takip ediyorum bir o bir de Cisco Ramon'a benzeyen çocuğun incelemelerini seviyorum
Marques Brownee ve DetroitBorg da favorimdir

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
GSM Arena'yı tavsiye ederim 3 kişilik ekipte Angie diye bir kız var sırf onun için kanalı takip ediyorum bir o bir de Cisco Ramon'a benzeyen çocuğun incelemelerini seviyorum
Marques Brownee ve DetroitBorg da favorimdir
:)

Hocam tüm segmentler için GsmArena çok iyi oluyor. MKBHD'ye az bakıyorum. Mrwhosetheboss'un içerikleri çok güzel oluyor. Pek telefon videosu çekmese de LTT'ye çok bakıyorum. Daha 4-5 kanal daha var ama asıl bunlarla ilgileniyorum:)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
:)

Hocam tüm segmentler için GsmArena çok iyi oluyor. MKBHD'ye az bakıyorum. Mrwhosetheboss'un içerikleri çok güzel oluyor. Pek telefon videosu çekmese de LTT'ye çok bakıyorum. Daha 4-5 kanal daha var ama asıl bunlarla ilgileniyorum:)
Benim en gıcık olduğum teknoloji kanalı TechRaxx ve adrianisen adamlar telefonlara işkence ediyor kolayı tavada eritip İPhone 5'i atmıştı biz o telefonu almak için bir yerlerimizi yırtıyoruz adam vuruyor kırıyor parçalıyor tabi adamların alım gücü yüksek İPhone onlar için çerez parası
adrianisen diye bir kanal var lisedeyken keşfetmiştim orangutan suratlı sünepe telefona işeme testi yapıyor kolayı bir kaba koyuyor içine telefonu atıp derin dondurucuya atıyor böyle manyaklar da var

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Benim en gıcık olduğum teknoloji kanalı TechRaxx ve adrianisen adamlar telefonlara işkence ediyor kolayı tavada eritip İPhone 5'i atmıştı biz o telefonu almak için bir yerlerimizi yırtıyoruz adam vuruyor kırıyor parçalıyor tabi adamların alım gücü yüksek İPhone onlar için çerez parası
adrianisen diye bir kanal var lisedeyken keşfetmiştim orangutan suratlı sünepe telefona işeme testi yapıyor kolayı bir kaba koyuyor içine telefonu atıp derin dondurucuya atıyor böyle manyaklar da var

Hocam o zaman JerryRigEverything'i hiç sevmiyor olmalısınız:):)

Son mesajlar